MajLo: moja muzyka powstaje z odkrywania nowych nurtów

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2018 16:00
- Występ na koncercie w ramach "Lato z Radiem Festiwal" to będzie duże przeżycie, bo zagram w mieście, w którym się urodziłem - opowiada MaJLo. - Liczę na rodzinę, na przyjaciół, na fanów, na dobry klimat i piękną pogodę - dodaje.
Audio
  • MaJLo o muzycznych korzeniach, niechęci do skrzypiec i koncertowaniu w rodzinnym mieście (Muzyczny Lunch/Czwórka)
MaJLo to skrzypek, gitarzysta, jazzman, który zdecydował się na całkowity zwrot w swojej karierze i postanowił na muzykę z pogranicza indie, electro i popu.
MaJLo to skrzypek, gitarzysta, jazzman, który zdecydował się na całkowity zwrot w swojej karierze i postanowił na muzykę z pogranicza indie, electro i popu. Foto: Czwórka/Martyna Ogonek
Obejrzyj
MaJLo zaprasza na "Lato z Radiem Festiwal 2018"

Najpierw rodzice zdecydowali, że będzie grał na skrzypcach, potem - już sam - wybrał gitarę elektryczną, a wszystko po to, by zająć się muzyką elektroniczną. - Liznąłem gry na kilku instrumentach, a to pozwala mi robić muzykę nie tylko w komputerze. Jestem w stanie utwór skomponować, zagrać, zaaranżować, wyprodukować, a nawet zaśpiewać - wymienia gość Czwórki.

W jakich rolach MaJLo wystąpi na "Lato z Radiem Festiwal"? Co zaprezentuje słuchaczom? O czym opowiada jego piosenka "Another Day"? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

"Lato z Radiem Festiwal 2018" - szczegóły wydarzenia >>>

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Janek Kruczkowski

Gość: Maciej Łukasz Milewski (MaJLo)

Data emisji: 17.08.2018

Godzina emisji: 13.16

kul/mk

Logotypy FLzR

Czytaj także

M.I.A.: nie gdybam, tylko działam

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 15:20
- Jeszcze pięć lat temu mówiono, że jestem terrorystką, teraz czynią ze mnie gwiazdę, która ma milionowe zasięgi. Sama siebie pytam: jak to się stało? - mówi wokalistka, kompozytorka i producentka M.I.A. 
rozwiń zwiń