X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Inteligentny portal pomaga w znalezieniu pracy

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 10:00
Jak łatwo i w miarę szybko znaleźć wymarzoną pracę? Może za pomocą inteligentnego portalu pracy i rozwoju zawodowego. Jak to działa?
Audio
  • Jan Radzikowski o inteligentnym portalu pracy (Czwórka/Na bogato)
Inteligentny portal pomaga w znalezieniu pracy
Foto: Glow Images/East News

Czasy, gdy młodzi ludzie poszukując zatrudnienia wcześniej kupowali gazetę i z mozołem zakreślali oferty, które ich interesowały, przeszły do lamusa. Teraz wystarczy wejść na jeden z wielu dostępnych w sieci portali i przy użyciu odpowiednich featów, wyszukać interesujące ogłoszenia.

Na podobnej zasadzie dział porta ISIVI, jednak - zdaniem Jana Radzikowskiego, twórcy strony - różni się on od innych wyszukiwarek. -  Zestawia profil zawodowy kandydata ze wszystkimi ofertami pracy, które tam się znajdują, a następnie sugeruje oferty zgodne z profilem zawodowym kandydata - tłumaczył gość audycji "Na bogato".

Czytaj też: Na studiach praca popłaca

Portal podpowiada też, jakie kwalifikacje należy podnieść, by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pracy, która nas interesuje. Przy jego pomocy możemy wygenerować profesjonalnie przygotowane CV. W bazie wyszukiwarki znajduje się prawie sto firm, które wystawiają swoje oferty - Są to międzynarodowe korporacje i mniejsze firmy krajowe - zachęcał Radzikowski.

O zaletach ISIVI w audycji "Na bogato". Zapraszamy do wysłuchania!

(pkur/ac)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jest praca dla absolwentów!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 16:05
- Młode osoby z wyższym wykształceniem coraz lepiej radzą sobie na rynku pracy. W dodatku najczęściej otrzymują normalne umowy o pracę - przekonywała w Czwórce Maria Drozdowicz-Bieć z Forum Społecznego Rozwoju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perspektywy młodych na rynku pracy? Całkiem dobre!

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 16:45
- Jest coraz więcej ofert staży, praktyk, w dodatku płatnych. Firmy zaczynają też kłaść nacisk na to, by zagwarantować umowę o pracę. Wygląda to naprawdę znacznie lepiej niż jakiś czas temu - przekonywała w Czwórce Urszula Zając-Pałdyna, ekspert rynku pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na studiach praca popłaca

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2014 10:30
"Żebranie" u rodziców o każdy grosz, gdy człowiek osiąga pełnoletniość nie należny do przyjemności dla żadnej ze stron takiego "dealu". Dlatego wielu młodych ludzi już na studiach decyduje się na podjęcie pracy. Jakich zajęć najczęściej ima się młodzież?
rozwiń zwiń