Zagraniczne maratony - czym różnią się od polskich?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2014 11:22
O tym opowiedzą biegaczka blogerka, autorka bloga Pora na Majora: Aleksandra Madzik i Kasia Węsierska, która pobiegnie w najbliższym Runmageddonie.
W zagranicznych maratonach biorą udział nie tylko sportowcy - profesjonaliści. Nie należy bać się takich wyzwań
W zagranicznych maratonach biorą udział nie tylko sportowcy - profesjonaliści. Nie należy bać się takich wyzwańFoto: Glow Images/East News

W poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" solidna porcja wiedzy niezbędnej każdemu fanowi joggingu. O tym, jak biegają najlepsi podczas maratonów we Florencji i w Berlinie, opowie w Czwórce Aleksandra Madzik. Dowiemy się także, co zrobić, by móc wziąć udział w stołecznym Runmageddonie, czyli ekstremalnym wyścigu z przeszkodami. O tym opowie dziennikarka Czwórki Kasia Węsierska, która planuje zadebiutować w tym biegu.

Jak cotydzień zaprosimy was także do wspólnego uprawiania sportu. Ćwiczenia poprowadzą dziennikarka Czwórki Karina Terzoni i trener osobisty Tomek Romanowski.

Zobaczcie, co będzie się działo:

(kd)

Czytaj także

Dla tych, którzy kochają sport - ćwiczenia na żywo

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 08:48
"Rozbiegani" to jedyne miejsce w eterze, które oferuje profesjonalny, trening personalny z solidną dawką dobrego humoru. Trener Tomek Romanowski raz w tygodniu przygotowuje dla słuchaczy Czwórki filmik z zestawem ćwiczeń na wszystkie partie ciała.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karina Terzoni i Tomek Romanowski prezentują kolejny trening

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 17:55
W poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" zaprosiliśmy was na kolejny trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim. Dowiedzieliśmy się też, dlaczego kenijscy biegacze tak świetnie radzą sobie w Polsce
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maciej Dowbor - triathlonista, który nie boi się wyzwań

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2014 11:29
Dziennikarz Maciej Dowbor opowie o tym, czego nauczył go sport: od euforii wygrywania, po pokorę po porażce.
rozwiń zwiń