Karina Terzoni i Tomek Romanowski prezentują kolejny trening

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2014 17:55
W poniedziałkowej audycji "Rozbiegani" zaprosiliśmy was na kolejny trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim. Dowiedzieliśmy się też, dlaczego kenijscy biegacze tak świetnie radzą sobie w Polsce
Karina Terzoni, dziennikarka Czwórki wzięła udział w akcji Biegnij Warszawą
Karina Terzoni, dziennikarka Czwórki wzięła udział w akcji "Biegnij Warszawą"Foto: Archiwum prywatne

W zdrowym ciele zdrowy duch! W czasach, gdy coraz więcej osób zapomina o tym, że warto poświęcić chociaż odrobinę czasu dziennie na aktywność fizyczną, Czwórka przychodzi z odsieczą. Kolejny raz Karina Terzioni i trener Tomek Romanowski przygotowali dla was film treningowy.

Zobacz także: Trening z Kariną Terzoni i Tomkiem Romanowskim <<<

W audycji gościł też Sebastian Ogórek, dziennikarz sportowym, który opowiedział o Kenijczykach, startujących w polskich maratonach i zawodach dla biegaczy-amatorów.

Na audycję "Rozbiegani" zapraszamy w poniedziałki od godz. 18.00 do 19.00.

(kd, ac)

Czytaj także

Jesienią nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 12:00
Choć wciąż jeszcze dopisuje pogoda, niebawem nastanie jesienna aura. Czy to oznacza, że na pół roku, aż do wiosny, możemy "odpuścić sobie” dbanie o kondycję? W żadnym wypadku! - Jeśli pogoda się zmienia, warto po prostu cieplej się ubrać i można spokojnie wyjść na przykład na rower - przekonuje Suza Joanna Bucior.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spartanie. Jak pomagać innym, biegając w zbroi?

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 08:35
Już w najbliższy poniedziałek w audycji "Rozbiegani" pojawią się Spartanie, czyli grupa biegaczy, którzy postanowili przy okazji uprawiania swojej pasji pomagać innym.
rozwiń zwiń