Jak skutecznie dbać o formę? Obejrzyj film i trenuj z Czwórką!

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2014 17:55
W poniedziałkowe wieczory w audycji "Rozbiegani" dziennikarka Czwórki Karina Terzoni zachęca do wspólnego trenowania. Tylko u nas trener i dietetyk Tomek Romanowski prezentuje specjalnie opracowane ćwiczenia. Wystarczy obejrzeć film i zrobić pierwszy krok.
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski co tydzień przygotowują film z zestawem ćwiczeń i prezentują go w sieci w każdy poniedziałek. Polecamy
Karina Terzoni i trener Tomek Romanowski co tydzień przygotowują film z zestawem ćwiczeń i prezentują go w sieci w każdy poniedziałek. Polecamy!Foto: Glow Images/East News

Karina
Karina Terzoni

W audycji opowiadaliśmy o biegach ulicznych w kontekście ostatniej edycji akcji "Biegnij Warszawo", czyli biegu na 10 km stołecznymi ulicami. - Fajna trasa biegnąca przez centrum Warszawy, masa kibiców, możliwość przybicia "piątki" Robertowi Korzeniowskiemu i szansa na turboprzyspieszenie na ostatnim kilometrze, którym biegnie się z górki do samej mety sprawiają, że specjalnie na tę imprezę przyjeżdżają biegacze z całej Polski - opowiadała Karina Terzoni.

Dziennikarka Czwórki spotkała się także z trenerem i dietetykiem Tomkiem Romanowskim i wzięła udział w przygotowanym przez niego treningu personalnym. W dołączonym do tekstu filmie znajdziecie propozycję treningu na wszystkie partie ciała. Każde ćwiczenie wykonujecie przez 30 sekund, powtarzacie trzy razy. Całość robimy minimum trzy razy w tygodniu.

Zobacz poprzedni trening z Tomkiem Romanowskim <<<

"Rozbiegani" to jedyna opcja, żeby totalnie za darmo, w fajnej atmosferze, pod okiem trenera zyskać wymarzoną sylwetkę!

Słuchajcie "Rozbieganych" w każdy poniedziałek od 18.00 - 19.00.

Karina Terzoni

(kd/kul)

Czytaj także

Żeń-szeń, imbir, zielona herbata - naturalne "dopalacze", które poprawiają nastrój

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 12:00
Zamiast sztucznych produktów i tajemniczo nazywanych substancji, lepiej sięgnąć po naturalne środki pobudzające. Matka natura nie zapomniała o nas i w tej kwestii. Gdzie szukać takich wspomagaczy?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jesienią nie rezygnuj z aktywności fizycznej

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 12:00
Choć wciąż jeszcze dopisuje pogoda, niebawem nastanie jesienna aura. Czy to oznacza, że na pół roku, aż do wiosny, możemy "odpuścić sobie” dbanie o kondycję? W żadnym wypadku! - Jeśli pogoda się zmienia, warto po prostu cieplej się ubrać i można spokojnie wyjść na przykład na rower - przekonuje Suza Joanna Bucior.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Badminton - dobry patent na jesień

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 18:15
Tych, którzy nie mają ochoty podczas jesiennej słoty uprawiać joggingu w plenerze, skusić może dyscyplina sportu, którą uprawiać można także halowo - badminton.
rozwiń zwiń