Katarzyna Reguła. Jej odwaga, by w jednej chwili zmienić życie

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 17:55
Na co dzień była poważną biezneswoman, a po godzinach - trenerką personalną i miłośniczką sportu. Teraz Kasia Reguła postanowiła rzucić dotychczasowe życie i wyjechać w podróż dookoła świata.
Audio
  • Katarzyna Reguła opowiada o podróży dookoła świata i planach z nią związanych (Rozbiegani/Czwórka)
Dla Katarzyny Reguły sport jest ważnym elementem życia - najlepszym źródłem radości oraz lekiem na walkę z rutyną i stresem.
Dla Katarzyny Reguły sport jest ważnym elementem życia - najlepszym źródłem radości oraz lekiem na walkę z rutyną i stresem. Foto: mat. prywatne/Facebook

Słuchaj także
czaja jolanta 1200.jpg
Jolanta Czaja: gromadzę obrazy i doświadczenia

Wystartuje już 7 stycznia. Pierwszy kierunek: Indie i Mumbaj. Potem Malezja, Wietnam. - Przygotowuję się do tego wyjazdu od roku, ale wciąż nie mam pojęcia, co będzie mnie czekać po drodze. Wiem na razie tyle, że będę chciała dłużej zostać w Azji - mówiła Reguła.

W tym, by zebrać się na odwagę i wyruszyć w świat, pomaga jej "dusza sportowca". - Sport towarzyszył mi od dzieciństwa, potem był dla mnie odskocznią od codziennego stresu w pracy. To moje drugie "ja", pasja, moja miłość - mówiła w Czwórce Reguła. - Dzięki niemu rozładowuję napięcie, ale także potrafię się zmotywować do odważnych życiowych decyzji.

W Czwórce opowiadała, jak udało jej się zdobyć środki finansowe na podróż życia i jak - będąc na drugim końcu świata - zamierza trenować zarówno bieganie, jak i fitness. Tłumaczyła też, jak będzie wyglądała jej dieta i dlaczego do jej pomysłu wyjazdu nie wszyscy odnoszą się pozytywnie.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Reguła (trenerka personalna, autorka bloga "Fitness na walizkach")

Data emisji: 5.12.2015

Godzina emisji: 12.00

kd/mc

Czytaj także

Girls Trip Summer Edition. Kobiety na motocyklach ruszają w świat

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2015 11:02
Katarzyna Wasilkowska, Monika Jania i Anna Popielnicka od wielu lat podróżują na motocyklach, zwiedzają, a jednocześnie pomagają. W tym roku też mają szczytny cel.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Metamorfoza - jak schudnąć i zmienić swoje życie?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2015 10:18
Zaczęła ćwiczyć w 2012 roku, potem przeszła na dietę. W ciągu dwóch lat straciła 18 kg, a potem została trenerką fitnessu. Dziś Magdalena Sobieska zachęca innych do uprawiania sportu.
rozwiń zwiń