Fit Matka Wariatka: przeciętność jest niezastąpiona

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2017 12:30
- Nie jestem zwolenniczką trenerek, które motywują coachingiem. Uważam, że to mrzonki do wyciągania kasy od ludzi, którzy są mocno niedowartościowani - mówi Joanna Kajstura, czyli "Fit Matka Wariatka".
Audio
  • "Fit Matka Wariatka" radzi, jak zadbać o siebie nie tracąc przy tym rozumu i głowy (Rozbiegani/Czwórka)
Debiutancką książkę Joanna Kajstura napisała z myślą o kobietach - żeby pokazać, jaka tkwi w nich niezmierzona siła
Debiutancką książkę Joanna Kajstura napisała z myślą o kobietach - żeby pokazać, jaka tkwi w nich niezmierzona siłaFoto: SASHAandLENKA/Shutterstock.com

Fit Matka Wariatka Jako matka dzieciom, żona mężowi i głowa domu trudno, żebym jeszcze dawała radę ze zbilansowaną dietą. Jemy to, co jest w lodówce, ale dbam, żeby były to produkty w miarę zdrowe

Autorka popularnej strony internetowej wydała właśnie debiutancką książkę, w której motywuje kobiety do zmiany myślenia o nich samych. Ale po swojemu. - Najważniejsze jest to, żeby pokochać i zaakceptować siebie. To podstawa, od której musimy zacząć - opowiada Joanna Kajstura.

Kolejnym krokiem powinna być zmiana diety. - Najważniejsze w odżywianiu są dwie rzeczy: regularność i małe porcje. Nie żyjemy po to, żeby jeść. Tylko jemy po to, by żyć - dodaje "Fit Matka Wariatka".


Czytaj także
panna anna biega 1200.JPG
Zarażamy biegową pasją. "Warto zrobić pierwszy krok"

Nasz gość opowiada także o swoim planie treningowym i tłumaczy, dlaczego w książce nie opisała żadnych ćwiczeń. Joanna Kajstura podpowiada także, w jaki sposób skutecznie nawadniać swój organizm i dlaczego jedzenie "warzyw z patelni" albo żółtego sera to nie jest koniec "fit-świata".  

***

Tytuł audycji: "Rozbiegani"

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Joanna Kajstura (blog "Fit Matka Wariatka")

Data emisji: 27.05.2017

Godzina emisji: 10.15

kul/mc

Czytaj także

Body pump. Trening ze sztangą nie tylko dla siłaczy

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2017 13:12
Body Pump to forma treningu, która wykorzystuje w różny sposób ciężary, sztangi i ciało. - W body pump nie ważne jest obciążenie. Chodzi o to, by wykonywać ćwiczenia prawidłowo i - przede wszystkim - w odpowiednim tempie - mówił instruktor body pump Jakub Kopiński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fit Lovers: sześciopak robi się w kuchni, nie na siłowni

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 12:00
- Żeby zmienić życie na lepsze potrzebujesz 52 tygodni - przekonują autorzy bloga "Fit Lovers". - Tylko wtedy można utrwalić dobre nawyki i nie obawiać się efektu jo-jo oraz natychmiastowego powrotu do starych zwyczajów - dodają.    
rozwiń zwiń