The Colour Run - najszczęśliwsze 5 kilometrów na świecie

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 13:44
Cykl The Colour Run to ponad 300 imprez biegowych organizowanych w ponad 50 państwach na świecie. - W tych zawodach najważniejszy jest fun i to, że nie musimy się ścigać. Możemy przebiec, przejść albo przetańczyć całą trasę - mówiła Sandra Gruszczyńska, współorganizatorka biegu w Polsce.
Audio
  • Bieg The Colour Run - dlaczego warto wziąć w nim udział i "obudzić w sobie dziecko"? (Rozbie-gani/Czwórka)
Goście Czwórki wraz z prowadzącą program Kariną Terzoni
Goście Czwórki wraz z prowadzącą program Kariną TerzoniFoto: Czwórka

rozbiegani_czwórka_3.06.2017 1200x660.JPG
Crossfit i bieganie - wybuchowa mieszanka

W Warszawie wyścig wystartuje 25 czerwca, już po raz trzeci, i będzie wielką kolorową bitwą. - Pokolorowaliśmy już Dąbrowę Górniczą i Poznań, a oprócz chmur kolorowego proszku dostępny był dodatkowy punkt na trasie - strefa z pianą - mówiła Sandra Gruszczyńska, współorganizatorka imprezy.

Bieg dopasowany jest do umiejętności i możliwości większości uczestników. - Może w nim wystartować każdy, zarówno zawodowcy jak i amatorzy, całe rodziny i ludzie w każdym wieku - opowiadał Oswald Pereira. Jak podkreślał, ten wyścig to "bieganie bezpieczne". - Tu nie ma pomiaru czasu, rekordów i zagrożenia dla zdrowia - mówił gość Kariny Terzoni. Jak podkreślał, ta impreza to - poza świetną zabawą - także sposób, by pomagać. - Tym razem dla jednej z podopiecznych fundacji "Zdążyć Dzieciom z pomocą" - mówił.


bieganie noc kobieta 1200.jpg
Zarażamy biegową pasją. "Warto zrobić pierwszy krok"

Co urzeka uczestników tego biegu, jak działa "pomaganie poprzez bieganie" i dlaczego jeszcze w The Colour Run warto wziąć udział? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Sandra Gruszczyńska, Oswald Rodrigo Pereira (współorganizatorzy The Colour Run Polska)

Data emisji: 17.06.2017

Godzina emisji: 10.35

kd/zi

Czytaj także

Joanna Jóźwik: w sporcie wyczynowym liczą się szczegóły

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2017 11:50
- Biegacz nie samym bieganiem po lesie uzyska wynik. Musi też zwrócić uwagę na to, co je, jak się regeneruje i jak ćwiczy - przekonuje Joanna Jóźwik, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w Zurychu w biegu na 800 metrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fit Lovers: sześciopak robi się w kuchni, nie na siłowni

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2017 12:00
- Żeby zmienić życie na lepsze potrzebujesz 52 tygodni - przekonują autorzy bloga "Fit Lovers". - Tylko wtedy można utrwalić dobre nawyki i nie obawiać się efektu jo-jo oraz natychmiastowego powrotu do starych zwyczajów - dodają.    
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zarażamy biegową pasją. "Warto zrobić pierwszy krok"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 11:51
Zorganizował grupę treningowo-biegową amatorów "Wieczorne bieganie w Szczecinie" i od ponad trzech lat przewinęło się przez nią ponad tysiąc osób. - Bieganie nie jest trudne. Na początku po prostu trzeba się odważyć i spróbować - mówił w Czwórce Wojciech Kępka.
rozwiń zwiń