X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Coach radzi: jak stawiać realne cele, by skutecznie je osiągać?

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2018 15:22
- Na początku roku mamy tendencję do robienia wielkich planów: chcemy schudnąć, albo przebiec maraton. Gdy nie widzimy efektów, szybko przestajemy widzieć sens naszych działań. Warto taki duży cel podzielić na mniejsze cele i wówczas - gdy będziemy je osiągać - nasza motywacja będzie rosnąć - tłumaczyła Joanna Gieldarska coach zdrowia. 
Audio
  • Jak motywować się samodzielnie w domu i wytrwać w noworocznych postanowieniach? (Rozbiegani/Czwórka)
Joanna Gieldarska i Karina Terzoni w studiu
Joanna Gieldarska i Karina Terzoni w studiuFoto: Czwórka

Jak podkreślała, człowiek sam jest ekspertem od swojego życia, a coach po prostu "podsyca jego motywację do działania". - Wszystko jest w nas. Ważne są nasze wartości i to, dlaczego chcemy coś w życiu zmienić i z jakimi obszarami naszej codzienności te zmiany się wiążą - tłumaczyła ekspertka. Zdradziła też, jakimi narzędziami posługuje się podczas motywowania pacjentów. - Nie mogę powiedzieć komuś, że powinien, albo musi coś zrobić, bo to spowoduje odwrotny skutek, serię wymówek. Dlatego powody wprowadzania zmian powinny wychodzić od pacjenta - mówiła Joanna Gieldarska. Zdaniem ekspertki, coach nie ma gotowych recept na sukces swoich pacjentów. - Zanim więc przejdziemy do rzeczywistych zmian, sprawdzamy, jakie cele ma sam pacjent i co w "jego świecie" jest ważne - tłumaczyła metodologię swojej pracy.

Jak motywować się samodzielnie w domu i z jakich narzędzi korzystać, by wytrwać w noworocznych postanowieniach? Jak stosować w praktyce metodę "małych kroków" i czy rzeczywiście jest ona skuteczna? Komu wystarcza czytanie poradników, kto powinien udać się do grupy wsparcia, bądź terapeuty? Jak stawiać realne cele, by skutecznie je osiągać? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Joanna Gieldarska (coach zdrowia, trenerka fitnessu i terapeutka motywująca)

Data emisji: 13.12.2017

Godzina emisji: 10.15

kd/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sportowy savoir-vivre. Czego nie robić w fitness klubie?

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 07:00
Czy znasz etykietę, obowiązującą w klubach fitness? - Zasady dotyczą głównie sprzętu, ale także higieny osobistej użytkowników - mówią blogerki Magdalena Szulc i Małgorzata Kulczycka.
rozwiń zwiń