Night Runners - biegnąc w ciemnościach

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 08:40
- Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem - mówi ekipa Night Runners. - U nas nikt nie biega sam!
Audio
  • Ty też możesz dołączyć do ekipy Night Runners! Podpowiadamy jak to zrobić (Czwórka/Rozbiegani)
Każdy może dołączyć do ekipy Night Runners. Wystarczy stawić się w wyznaczonym czasie oraz miejscu i ruszyć w trasę
Każdy może dołączyć do ekipy Night Runners. Wystarczy stawić się w wyznaczonym czasie oraz miejscu i ruszyć w trasęFoto: Glow Images/East News

Night Runners nocą zagarniają przestrzeń miasta. Ideę nocnych biegów z powodzeniem realizują już m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu.

- Spotykamy się zawsze w tych samych miejscach i w tym samym czasie - tłumaczy Katarzyna Rurawska. - Po załatwieniu spraw organizacyjnych i wyborze koordynatorów do poszczególnych grup tempowych startujemy. Nasza trasa zazwyczaj liczy 5 kilometrów.

Marcin Rosłoń: moje życie toczy się w biegu [WYWIAD] >>>

Członkowie ekipy Night Runners bardzo chętnie biorą też udział w innych biegach zorganizowanych. - Przygotowujemy się do 24-godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu - mówi Michał Miszewski. - Jednym z punktów programu tej imprezy jest całodobowy bieg sztafetowy dookoła więzienia w Rawiczu.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Rurawska, Michał Miszewski (Night Runners)

Data emisji: 02.02.2015

Godzina emisji: 18.00

(kul)

Czytaj także

Bieganie - sport tylko dla wybranych

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 08:00
- "Achillesy", "łękotki", "rzepki" - kontuzje to domena tych, którzy regularnie uprawiają sport, ale także amatorów, którzy nie mierzą sił na zamiary - mówi dr Mateusz Janik, ortopeda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Taniec to nie wszystko - jak trenuje Ewa Szabatin?

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 19:41
Kiedy tańczyła zawodowo, trenowała po kilka godzin dziennie. Gdy zwolniła tempo, jej waga przyspieszyła. Co projektantka Ewa Szabatin zrobiła, by wrócić do formy?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Więdłocha: biegam zawsze przy muzyce

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 09:00
Agnieszka Więdłocha weźmie udział w kolejnej edycji biegu Wings For Life, która odbędzie się w tym roku w Poznaniu. - Cieszę się z tego, że mam kolejny cel i dążę do niego - mówi aktorka.
rozwiń zwiń