Wspólne uprawianie sportu spaja związek?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2015 21:00
Oboje biegają maratony, razem trenują, robią "życiówki". Ale czy za tą "zabieganą" parą nadąża uczucie? Goście Czwórki opowiadali o dopingu, jakim jest... miłość.
Audio
  • Sandra Gruszczyńska i Oswald Rodrigo Pereira o miłości do sportu i do siebie (Czwórka/Rozbiegani)
Wspólne trenowanie hartuje ciało i wzajemne uczucia
Wspólne trenowanie hartuje ciało i wzajemne uczuciaFoto: Glow Images/East News

Sandra Gruszczyńska sportową pasją zaraziła swojego chłopaka. Swoistym "sprawdzianem" był bieg na 10 km. - Okazało się, że kondycję ma. Wyrobił ją dzięki grze w piłkę nożną - mówiła w audycji "Rozbiegani". Oswald Rodrigo Pereira, rzeczony chłopak, szybko złapał bakcyla i... zapragnął zmierzyć się z dłuższym dystansem. To jednak nie przypadło do gustu jego drugiej połowie.

- Przyszedł mi pomysł na półmaraton i maraton. Sandra na początku nie chciała brać w nich udziału. Kiedy jednak zobaczyła, że znikam na długo z domu, by trenować, też postanowiła pobiec - wspominał. Traf chciał, że z powodów zdrowotnych Pereira nie uczestniczył w pierwszym wspólnym maratonie, wtedy sprawdził się w innej ważnej roli. - Jak Sandra biegła, to zebrałem znajomych i ją dopingowaliśmy - mówił.

Goście Czwórki przyznali, że wspólne uprawianie sportu zbliża ich do siebie. - Wiadomo, że ze związkiem jest, jak z bieganiem, nie zawsze są "życiówki", ale wspólny wysiłek i pasja utrwalają go - podkreślali zgodnie.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Sandra Gruszczyńska i Oswald Rodrigo Pereira

Data emisji: 09.02.2015

Godzina emisji: 18.00

(pkur/asz)

Czytaj także

W zdrowym ciele zdrowy układ oddechowy, serce i...

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2015 12:58
Jeśli nasz organizm będzie dobrze pracował na "wysokim biegu", tym bardziej poradzi sobie na niskim. W Czwórce mówimy dlatego warto ćwiczyć!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agnieszka Więdłocha: biegam zawsze przy muzyce

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 09:00
Agnieszka Więdłocha weźmie udział w kolejnej edycji biegu Wings For Life, która odbędzie się w tym roku w Poznaniu. - Cieszę się z tego, że mam kolejny cel i dążę do niego - mówi aktorka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Night Runners - biegnąc w ciemnościach

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2015 08:40
- Nasze spotkania są otwarte dla wszystkich, nawet dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem - mówi ekipa Night Runners. - U nas nikt nie biega sam!
rozwiń zwiń