Kibice chuligani znów atakują

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 16:38
Chociaż o wybrykach pseudokibiców słyszymy w ostatnich latach, problem ten wcale nie zniknął. O zadymiarzach znów jest głośno.
Starcia polskich i rosyjskich chuliganów podczas Euro 2012
Starcia polskich i rosyjskich chuliganów podczas Euro 2012Foto: youtube

Kilkudziesięcioosobowa grupa chuliganów Śląska Wrocław zakłóciła turniej piłkarski, który zorganizowali w Opolu kibice miejscowej Odry. – Zatrzymanych zostało kilkanaście osób, a siedem samochodów, którymi podróżowali, przeszukano – poinformowała opolska policja. Marzena Grzegorczyk, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu powiedział, że awantura, do której doszło około godziny 13:00 przy osiedlu Malinka, trwała dwie minuty. Pierwszych zatrzymań dokonano po niespełna godzinie.
Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło również na meczu żużlowym. Kibice rzeszowskiego żużla pobici po spotkaniu w Łodzi. Do zdarzenia doszło kiedy, wracali po meczu drużyny PGE Marma Rzeszów z Orłem Łódź.
Skąd bierze się stadionowy bandytyzm? Jak z nim walczyć? Czy jest on domeną głównie meczów piłki nożnej? O tym porozmawiamy w audycji "Się mówi" w piątek 10 października. Początek o 14.00.
ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka kibice Piotr Firan
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sportowiec a celebryta. Gdzie jest granica?

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2014 17:00
Kilka miesięcy temu ogromne zamieszanie wywołała rozbierana sesja Agnieszki Radwańskiej. Wcześniej swoje wdzięki w magazynach dla panów zaprezentowały Sylwia Gruchała i Jagna Marczułajtis. Teraz w ich ślady postanowiły iść sportsmenki z Krakowa, które stanęły przed obiektywem Dominiki Cudy. Fotografka wpadła na pomysł, aby zebrać w ten sposób pieniądze na sprzęt dla młodych zawodników.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy Polak naprawdę śpiewać musi?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 18:30
Odpowiedź jest oczywista. Tak! Bo jesteśmy narodem, któremu w duszy gra. Ale czy Polacy potrafią śpiewać i czy mają dobry gust muzyczny?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tabu w reklamie. Gdzie jest granica?

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 17:33
Ostatnio reklama jednej z marek odzieżowych, sugerująca akt seksualny pomiędzy dwójką młodych ludzi, wywołała duże oburzenie publiczne w całej Polsce. Tylko w ciągu pierwszych 48 godzin od premiery reklamy, do właściciela marki wysłano ponad dwa tysiące listów sprzeciwu. Gdzie jest granica dobrego smaku we współczesnej reklamie i czy możemy ją sztywno wytyczyć?
rozwiń zwiń