X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Telefon zaufania. Gdzie młodzi szukają pomocy?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 18:20
- Informacji szukają w internecie, ale po pomoc zgłaszają się do specjalistów - mówi Katarzyna Łukasiuk, konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
Audio
  • Jak działa Telefon Zaufania? (Czwórka/Się mówi)
Młodzi ludzie wolą Telefon Zaufania od rozmowy z rodzicami, bo czasami o trudnych sprawach łatwiej rozmawia się z nieznajomymi
Młodzi ludzie wolą Telefon Zaufania od rozmowy z rodzicami, bo czasami o trudnych sprawach łatwiej rozmawia się z nieznajomymiFoto: pixabay.com

Najwięcej spraw, z którymi młodzi ludzie zwracają się do Telefonu zaufania, dotyczy relacji rówieśniczych. - Każdy problem jest dla nas ważny, każdą sprawę traktujemy priorytetowo i nikogo staramy się nie oceniać - mówi gość Czwórki. I dodaje, że pomoc nie kończy się na rozmowie. - Zawsze próbujemy znaleźć w otoczeniu dziecka życzliwą mu osobę dorosłą i rozpoczynamy mediację.

W audycji tłumaczyliśmy na czym polegają zaburzenia behawioralne oraz dlaczego coraz więcej młodych ludzi uzależnia się od hazardu. Konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży wyjaśniła też jak korzystać z tej linii.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Katarzyna Łukasiuk (konsultantka Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży), Dominika Sadowska, Piotr Pluta (licealiści)

Data emisji: 10.06.2015

Godzina emisji: 14.00

kul/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dopalacze - śmierć na wyciągnięcie ręki

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 08:00
Statystyki są alarmujące - rośnie liczba zatruć dopalaczami. W tym roku w Polsce z powodu przedawkowania tych środków zmarło już pięć osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

AIDS - młodzi uważają, że to ich nie dotyczy!

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 13:45
Młodzi ludzie coraz mniej boją się wirusa HIV. - Uważają, że to oklepany temat, ale mylą im się pojęcia i nie wiedzą, jak mogą się zarazić - alarmują eksperci.
rozwiń zwiń