Życiowe zmiany - rady Mateusza Grzesiaka

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 17:10
Tym razem Mateusz Grzesiak podpowie, jak przystosować się do życia w nowym środowisku np. po przeprowadzce do innego miasta.
Mateusz Grzesiak radzi, jak osiągnąć życiową harmonię i spełnienie
Mateusz Grzesiak radzi, jak osiągnąć życiową harmonię i spełnienieFoto: Archiwum prywatne

Każda nowa sytuacja w życiu człowieka wywołuje poczucie niepewności. Z czym się spotykamy w obcym środowisku i jak sobie z tym radzić? Czy powinniśmy na siłę dopasowywać się do otoczenia? I czy faktycznie życiowe zmiany rodzą same trudności? A może nowe sytuacje mogą także zadziałać na nas pozytywnie? Na te pytania po godz. 15.00 odpowie psycholog, coach i trener rozwoju osobistego.

Po 14.00 porozmawiamy natomiast o tym, jak planować codzienne czynności, by maksymalnie wykorzystać czas, a po 15.30 przyjrzymy się pracom Femke Agemy. To holenderska projektantka mody, która tworzy ubrania pozwalające odciąć się od szumu informacyjnego i reklamowego, który atakuje nas w sieci, w telewizji i na billboardach.

***

Na "Się mówi" zapraszamy w środę (6.01) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

mg/kd

Czytaj także

Mateusz Grzesiak: nie bójmy się życiowych zmian!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2015 18:12
- Wszystkie zmiany w życiu związane są z lękiem. Ale są też nieodzowne - mówił w Czwórce psycholog i trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Grzesiak o relaksie. "Odmóżdżenie też działa!"

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 17:00
- Bez odpoczynku nic nie uda ci się osiągnąć, dlatego jeśli relaksujesz się oglądając głupie amerykańskie komedie, nie odmawiaj sobie tej przyjemności - przekonuje trener rozwoju osobistego Mateusz Grzesiak.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Grzesiak. Jak wprowadzić dobre nawyki?

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2015 16:50
Wyobraź sobie, że kilka razy w tygodniu z uśmiechem i bez zmuszania się idziesz na siłownię, gotujesz zdrowy obiad albo uczysz się języka obcego. Niewykonalne? Bzdura!
rozwiń zwiń