Kult ciała. "Pierwsze wrażenie robi się tylko raz"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 17:24
- Jesteśmy wzrokowcami i to bez względu na płeć, dlatego wygląd ma znaczenie w nawiązywaniu relacji - przekonuje coach Jędrzej Stępień.
Audio
  • Co decyduje o naszej atrakcyjności? Piękne wnętrze to nie wszystko... (Się mówi/Czwórka)
Nie jest prawdą, że wygląd się nie liczy. Jak przekonują goście Czwórki osoby schludne, zadbane i dobrze ubrane mają dużo większą szansę, na to, by poznać nowych ludzi
Nie jest prawdą, że wygląd się nie liczy. Jak przekonują goście Czwórki osoby schludne, zadbane i dobrze ubrane mają dużo większą szansę, na to, by poznać nowych ludziFoto: Pixabay/Up-Free/dom. publiczna

Autorka bloga "Fajna i nie chuda" tłumaczy jednak, że zadbany wygląd nie ogranicza się do rozmiaru "0". – Pokazuję piękno i modę w inny, nieco luźniejszy sposób, który niewiele ma wspólnego z obowiązującymi standardami - mówi Kasia Skarbek. - Udowadniam, że czuję się świetnie w swoim ciele i to podobno udziela się innym.

A nic tak nie podnosi naszej wartości w oczach ludzi, jak dobre samopoczucie i wysoka samoocena. Potwierdza to ekspert do spraw uwodzenia i zdradza, co robi największe wrażenie na mężczyznach i na jakie cechy przy poznaniu zwracają uwagę kobiety. Sprawdzamy też, czy dzięki urodzie można dostać lepszą pracę.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Goście: Kasia Skarbek (autorka bloga "Fajna i nie chuda"), Jędrzej Stępień (coach z Akademii Uwodzenia)

Data emisji: 13.01.2016

Godzina emisji: 14.00

kul/mg

Czytaj także

Czerń to nie kolor, to styl życia? "Ma w sobie magię"

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2015 16:07
Artyści, chcący się wyróżniać w tłumie, młodzi ludzie, podkreślający swój bunt - kto ubiera się na czarno i dlaczego czerń z dnia na dzień zaczyna rządzić na naszych ulicach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polak w sieci. "Jesteśmy pokoleniem ekranów"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 16:50
- Ilość danych produkowanych przez ludzkość podwaja się co półtora roku - mówi Paweł Wieczorek z SWPS. - Żeby z tego korzystać i nie zwariować należy opanować umiejętność segregowania treści.
rozwiń zwiń