Dlaczego warto wybrać wolontariat w Serbii?

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 14:48
Praca w Serbii i innych krajach w tej części Europy? O tym, jak wygląda życie tamtejszych wolontariuszy porozmawiamy we wtorkowy wieczór.
Rynek w serbskim mieście Nowy Sad. To studenci wieczorami nie będą się nudzić
Rynek w serbskim mieście Nowy Sad. To studenci wieczorami nie będą się nudzićFoto: wikimedia.org/Aleksander Cocek

Tematem wtorkowej audycji "Studenci w świat wzięci" będzie wolontariat w Serbii, a także Bośni i innych krajach w tej części Europy. Studio Czwórki odwiedzi wolontariuszka, która była w Republice Serbskiej, w Banja Luce, i opowie o specyfice tamtejszego życia.

Dowiemy się m.in. jak przebrnąć przez formalności i jak przygotować się do wyjazdu, by na miejscu nic nas nie zaskoczyło.

Zobacz także: Jak się bawią i gdzie pracują zagraniczni studenci w Polsce? <<<

***

Na audycję "Studenci w świat wzięci" zapraszamy we wtorek (28.07) w godz. 19.00-20.00. Audycję prowadzi Katarzyna Kornet.

kd/kul

Czytaj także

Kapitał mobliności, czyli jak łączyć studia z podróżami

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2015 10:30
Erasmus+ dopuszcza wielokrotne wyjazdy na studia i praktyki. - Oznacza to, że każdy student może spędzić na zagranicznym stypendium nawet 2 lata - mówi Małgorzata Kryda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Global Citizen - wolontariat, który zmienia życie

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2015 10:50
Global Citizen umożliwia studentom z Polski wyjazd do najbardziej odległych zakątków świata. - To nie są wakacje all inclusiv, tylko jedno z ważniejszych życiowych doświadczeń - mówi Aleksandra Drzymulska.
rozwiń zwiń