Jak Jack Gadovsky "wjeżdża na chatę"?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 17:00
Internauci twierdzą, że robi to spektakularnie. A co sądzi o swoim pomyśle na filmy sam autor? Zapraszamy na spotkanie z Jackiem Gadovskim.
Jack Gadowski czyli Jacek Gadzinowski pasjonuje się podróżami i sportem. Na swoim kanale na You Tube pokazuje jak żyją polscy vlogerzy
Jack Gadowski czyli Jacek Gadzinowski pasjonuje się podróżami i sportem. Na swoim kanale na You Tube pokazuje jak żyją polscy vlogerzy Foto: Glow Images/East News

Jack pierwszy film na YouTube wrzucił 3 lata temu. Do tego czasu "wjechał" z kamerą do domów m. in. Cyber Mariana i Ajgora Ignacego, gościł też w kawalerce Łukasza Jakóbiaka. Teraz pojawi się w studiu Czwórki.

W audycji przejrzymy także celebrycką prasę, omówimy najważniejsze plotki z wielkiego świata i posłuchamy najlepszej muzyki na niedzielne przedpołudnie.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w niedzielę (17 maja) w godz. 10.00-12.00. Audycję prowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

kul/mg

Czytaj także

Udana podróż? To wygodne buty i... Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 09:30
- W podróży kierujemy się sercem, w przygotowaniach rozumem - mówią autorzy bloga Para gra w podróże. - Najważniejsze są buty, apteczka i ciekawi towarzysze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hej Łobuzy - Big Brother w internecie?

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 13:00
- Mamy tę przewagę nad reality show, że sami decydujemy, co chcemy pokazać - wyjaśniają twórcy kanału Hej Łobuzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekskluzywny Menel: jeśli chodzi o modę mężczyźni są oporni

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 17:50
- Podejście mężczyzn do mody zmienia się, ale wciąż zbyt wolno - mówi Kamil Pawelski, bloger modowy znany jako Ekskluzywny Menel. Przekonuje też, że ubiór dopełnia naszą osobowość.
rozwiń zwiń