Kobiety plus size. Jak mieć odwagę, by być sobą?

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2015 14:45
Kasia Skarbek zachęca kobiety plus size do odwagi i dumy ze swojej kobiecości. W Czwórce tłumaczyła, jak zacząć czuć się dobrze z samą sobą.
Audio
  • Kasia Skarbek o sile kobiet i realizowaniu swojej pasji, a także planach zawodowych (Tędy po trendy/Czwórka)
Katarzyna Skarbek opowiadała o swoim blogu Fajna i niechuda, akcji Odważ się być sobą, ale także tłumaczyła, dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem
Katarzyna Skarbek opowiadała o swoim blogu "Fajna i niechuda", akcji "Odważ się być sobą", ale także tłumaczyła, dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem Foto: Kataarzyna Skarbek/materiały prasowe

Zobacz także
Ekskluzywny menel 1200.jpg
Ekskluzywny Menel: z męską modą w Polsce jest coraz lepiej

Kilka lat temu, zanim jej blog "Fajna i niechuda" powstał, Kasia Skarbek miała w swoim życiu "zastój". - Przychodzą takie momenty, gdy zastanawiasz się, co robisz i po co to wszystko - wspominała w Czwórce. - Wtedy dostrzegłam, że kobiety mają problem, by znaleźć na rynku coś dla siebie.

Z czasem jej blog wyszedł poza granice mody, a Skarbek stała się motywatorką, prawdziwym coachem dla innych "fajnych i niechudych kobiet". - Sama zawsze byłam wysoka, "duża" - wspominała w Czwórce, ale dodała, że nie spodziewała się, że aż tyle kobiet będzie interesować się jej blogiem. Pisać, komentować, wspierać, ale i szukać wsparcia. - Taka kobieca solidarność jest bardzo ważna, jest czymś co napędza nas wzajemnie do działania - mówiła Skarbek w Czwórce.

Blogerka opowiadała w Czwórce także o swoim udziale w kampanii "Odważ się być sobie". Zdradziła, w jaki sposób udaje jej się z powodzeniem unikać internetowego hejtu i jakie ma plany na przyszłość.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Katarzyna Skarbek (autorka bloga Fajnainiechuda.pl)

Data emisji: 17.10.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/fbi

Czytaj także

Autorka "StyleDigger": kupujmy mniej, ale mądrzej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 14:00
Odpowiedzialna moda to życiowa dewiza Joanny Glogazy. Blogerka i autorka książki "Slow Fashion. Modowa rewolucja" wyjaśnia, jak robić mądre i przemyślane zakupy ubraniowe.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tani wypad na weekend? Jedziemy do Berlina

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 12:30
- Nie potrzebny żaden przewodnik, wystarczy wyjść na miasto i rozejrzeć się dookoła. Na każdym kroku odkryjemy coś niesamowitego - przekonuje podróżnik Rafał Derda.
rozwiń zwiń