Edi Poszukiwacz i jego skarby znalezione w sieci

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 12:20
Adam Wiejak, znany jako Edi Poszukiwacz, przeszukuje internetowe treści i dzieli się znaleziskami na kanale na YouTubie.
Youtuber Edi Poszukiwać opowiada m. in. o tym, gdzie kończy się internet
Youtuber Edi Poszukiwać opowiada m. in. o tym, gdzie kończy się internetFoto: YouTube/printscreen

Trzy razy w tygodniu pokazuje na nim trzy filmiki, które podbijają internet. Jak pisze: "są czasem śmieszne, czasem dziwne, czasem szokujące, czasem dotykające "granic" internetu”. Edi nie przeoczy niczego. Ostatnio tropił atakujące kangury i trollowanie kota. Tym razem to Edi został odnaleziony przez Czwórkę.

Dla słuchaczy będziemy też mieć kolejną odsłonę konkursu "Kawałek Kawałka", zaproszenia na weekendowe imprezy muzyczne oraz garść ciekawostek.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w sobotę (21.11) w godz. 9.00-11.00. Audycję poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

kul/mg

Zobacz więcej na temat: Czwórka internet rozrywka

Czytaj także

Daily Dose of Beauty - blog wszystkich blogów

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 17:40
- Zamiast śledzić wpadki celebrytów na portalach plotkarskich, proponuję internautom spotkanie z wiarygodnymi ludźmi i ich pięknymi historiami - mówi Bartek Sibiga, mistrz Polski w narciarskim freestylu i założyciel portalu "Daily Dose of Beauty".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodek Markowicz: zdarza mi się przegiąć z patetyzmem

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 12:20
Zaczynał od kanałów rozrywkowych, kiedy zyskał popularność, zaczął edukować. - Pierwszy milion fanów robisz na czymś, co przyciąga ludzi, potem zaczynasz wtłaczać im swoje wartości - mówi youtuber Włodek Markowicz, twórca "Kropek" i "Introwersji".
rozwiń zwiń