"Manufaktura Radości". Jak odnaleźć w sobie dziecko?

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2016 11:40
- Banały potrafią wskrzesić w nas dziecko. A to jest niezbędne, żeby czuć się szczęśliwym - przekonuje autorka "Manufaktury Radości" - jednego z najlepszych blogów w Polsce.
Audio
  • Autorka bloga "Manufaktura Radości" podpowiada, jak zacząć się cieszyć życiem (Tędy po trendy/czwórka)
- Szukanie życiowego haju to nie jest dobry sposób na życie. Lepiej zacząć cieszyć się codziennością, nawet tą banalną - przekonuje autorka Manufaktury Radości
- Szukanie życiowego "haju" to nie jest dobry sposób na życie. Lepiej zacząć cieszyć się codziennością, nawet tą banalną - przekonuje autorka "Manufaktury Radości"Foto: Pixabay/dom. publiczna

Autorka "Manufaktury" - Małgosia Dawid-Mróz - to pisarka, redaktorka, coach a przede wszystkim kobieta, która ma potrzebę inspirowania i zarażania innych chęcią zmiany. - Siedem lat temu, na wakacjach na Korfu, postanowiłam wreszcie zacząć żyć po swojemu. Zrezygnowałam z pracy w korporacji i przestałam pisać do szuflady. Zaczęłam prowadzić bloga, bo zdałam sobie sprawę, że nikt za mnie nie zrealizuje moich marzeń - wspomina.

Dziś gość Czwórki jest również autorką bajek dla dorosłych. Dla kogo napisała swoją książkę i czego każdy z nam może się z niej nauczyć - dowiesz się słuchając nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra JasińskaKamil Jasieński

Gość: Małgosia Dawid-Mróz (autor bloga "Manufaktura Radości")

Data emisji: 24.07.2016

Godzina emisji: 10.10

kul/ei


Czytaj także

Jason Hunt: w blogowaniu najważniejsza jest wiarygodność

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2015 12:46
Jeden z najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich blogerów znany pod pseudonimem Jason Hunt przekonuje, że jeśli jest się wiarygodnym i ma się wiedzę w danej dziedzinie, znajdą się ludzie, którzy też będą chcieli ją zdobywać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wyrwane z kontekstu". Joanna Pachla pisze o tym, jak fajnie żyć

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2016 15:00
- Największym zainteresowaniem cieszą się tematy damsko-męskie. To pokazuje, że wszyscy chcą wiedzieć, jak poukładać sobie życie - przekonuje Joanna Pachla, uhonorowana tytułem Twórcy Roku 2015 za blog "Wyrwane z kontekstu".
rozwiń zwiń