Zapytam inaczej. "Inny wymiar rozmów z gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 11:10
- Mówi się, że internet daje mnóstwo możliwości i każdy może mieć w sieci 15 minut sławy, ale konkurencja jest olbrzymia i coraz trudniej jest dobrze się "sprzedać" - mówi Paulina Drela, autorka kanału "Zapytam inaczej".
Audio
  • Paulina Drela o tym jak powstaje i do kogo adresowany jest jej kanał "Zapytam inaczej" (Tędy po trendy/Czwórka)
Paulina Drela (w środku) zdradza tajniki powstawania jej kanału Zapytam inaczej. Na zdjęciu w towarzystwie ekipy Tędy po trendy
Paulina Drela (w środku) zdradza tajniki powstawania jej kanału "Zapytam inaczej". Na zdjęciu w towarzystwie ekipy "Tędy po trendy"Foto: Czwórka

Paulina Drela "Zapytam inaczej" jest tylko moje. Program od początku do końca robię sama. Począwszy od znalezienia miejsca do nagrań na postprodukcji skończywszy

Youtube'owy program ma formułę talk-show, w którym zaproszeni znani goście mierzą się z nietypowymi pytaniami, skłaniającymi do dyskusji i refleksji. - Stawiam na autentyczność, bo moim zdaniem ona przede wszystkim liczy się dziś w sieci. A że mam silną potrzebę rozmawiania z ludźmi, w "Zapytam inaczej" po prostu realizuję siebie - opowiada Paulina Drela. - Zależy mi, żeby te wywiady były rzeczowe i ciekawe. Staram się zadawać pytania, na które moi rozmówcy jeszcze nie mieli szansy odpowiedzieć - dodaje. 

Czym "Zapytam inaczej" różni się od innych youtube'owy kanałów, jak Paulina Drela dobiera swoich gości i czy w blogosferze panuje równouprawnienie - dowiesz się słuchając nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Paulina Drela (twórczyni kanału "Zapytam inaczej")

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/ei

Czytaj także

Make Life Harder: jesteśmy ofiarami postironii

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 15:20
- Piszemy o wszystkim i o wszystkich. Jesteśmy komentatorami rzeczywistości w przestrzeni słowa pisanego i w tekście najbardziej się sprawdzamy - mówią twórcy "Make Life Harder".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dziemian - od arii operowych do hitów Akcentu

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 14:40
- Uważam siebie bardziej za artystę i uwielbiam występować na scenie, ale jako youtuber w sieci mogę realizować swoją potrzebę tworzenia - Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk.
rozwiń zwiń