X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapytam inaczej. "Inny wymiar rozmów z gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 11:10
- Mówi się, że internet daje mnóstwo możliwości i każdy może mieć w sieci 15 minut sławy, ale konkurencja jest olbrzymia i coraz trudniej jest dobrze się "sprzedać" - mówi Paulina Drela, autorka kanału "Zapytam inaczej".
Audio
  • Paulina Drela o tym jak powstaje i do kogo adresowany jest jej kanał "Zapytam inaczej" (Tędy po trendy/Czwórka)
Paulina Drela (w środku) zdradza tajniki powstawania jej kanału Zapytam inaczej. Na zdjęciu w towarzystwie ekipy Tędy po trendy
Paulina Drela (w środku) zdradza tajniki powstawania jej kanału "Zapytam inaczej". Na zdjęciu w towarzystwie ekipy "Tędy po trendy"Foto: Czwórka

Paulina Drela "Zapytam inaczej" jest tylko moje. Program od początku do końca robię sama. Począwszy od znalezienia miejsca do nagrań na postprodukcji skończywszy

Youtube'owy program ma formułę talk-show, w którym zaproszeni znani goście mierzą się z nietypowymi pytaniami, skłaniającymi do dyskusji i refleksji. - Stawiam na autentyczność, bo moim zdaniem ona przede wszystkim liczy się dziś w sieci. A że mam silną potrzebę rozmawiania z ludźmi, w "Zapytam inaczej" po prostu realizuję siebie - opowiada Paulina Drela. - Zależy mi, żeby te wywiady były rzeczowe i ciekawe. Staram się zadawać pytania, na które moi rozmówcy jeszcze nie mieli szansy odpowiedzieć - dodaje. 

Czym "Zapytam inaczej" różni się od innych youtube'owy kanałów, jak Paulina Drela dobiera swoich gości i czy w blogosferze panuje równouprawnienie - dowiesz się słuchając nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Paulina Drela (twórczyni kanału "Zapytam inaczej")

Data emisji: 15.01.2017

Godzina emisji: 9.10

kul/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Make Life Harder: jesteśmy ofiarami postironii

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 15:20
- Piszemy o wszystkim i o wszystkich. Jesteśmy komentatorami rzeczywistości w przestrzeni słowa pisanego i w tekście najbardziej się sprawdzamy - mówią twórcy "Make Life Harder".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziemian - od arii operowych do hitów Akcentu

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2016 14:40
- Uważam siebie bardziej za artystę i uwielbiam występować na scenie, ale jako youtuber w sieci mogę realizować swoją potrzebę tworzenia - Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk.
rozwiń zwiń