II Żeglarskie Mistrzostwa Polski Youtuberów. "Szwagier rządzi"

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2017 10:30
Za nami III Żeglarskie Mistrzostwa Polski Youtuberów. Ekipa Czwórki była na miejscu, rozmawiała z uczestnikami i sprawdziła, który z nich jest największym wilkiem morskim.
Audio
  • Co działo się na III Żeglarskich Mistrzostwach Polski Youtuberów? (Tędy po trendy/Czwórka)
Youtuberzy w Węgorzewie
Youtuberzy w WęgorzewieFoto: Czwórka

Czwórka na regatach youtuberów Czwórka na regatach youtuberów

W Węgorzewie pojawili się najpopularniejsi youtuberzy w Polsce, a Czwórka - podobnie jak w roku ubiegłym - była patronem medialnym wydarzenia. W gronie zwycięzców znalazł się m.in. Szwagier z kanału "Śmiechawa TV". -  Musiałem wszystko wziąć na swoje barki, bo ani Zośka, ani Antek nie mogli wiziąć udziału w regatach. W tym czasie byli w zupełnie innym miejscu - mówi youtuber. 

W ubiegłym roku "Śmiechawa TV" triumfowała na zawodach, a w tym roku okazało się, że całkiem nieźle radzi sobie także z... prognozą pogody. O co chodzi w wizualizacji dowcipów, kim są fani "Śmiechawy" i jakie plany kanał ma na przyszłość? Szczegóły w nagraniu audycji!

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Data emisji: 14.05.2017

Godzina emisji: 9.11

kul/kd

Czytaj także

Youtubowa Gąska - spontaniczny projekt Joanny Filipiak

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 11:51
- Youtuba odkryłam niedawno, wszystko mnie w nim pociąga, oglądam bardzo dużo, wszystko mnie tam fascynuje - mówi Joanna Filipiak, kreatorka youtubowej postaci Joasi Gąski. - Zaczęłam się kompulsywnie tego uczyć - dodaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Internet bez obrażania i hejtu według Groovskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2017 14:57
- Kiedyś prowadząc kanał na YouTubie trzeba było się starać. Autorzy mieli swoje treści. Na tym się nie zarabiało, a była to bardziej zajawka. Teraz to poszło w całkiem inną stronę, a na YouTubie można zarobić duże pieniądze - mówi w Czwórce YouTuber i vloger Paweł Murawski, znany także jako Groovski.
rozwiń zwiń