X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Youtubowa Gąska - spontaniczny projekt Joanny Filipiak

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 11:51
- Youtuba odkryłam niedawno, wszystko mnie w nim pociąga, oglądam bardzo dużo, wszystko mnie tam fascynuje - mówi Joanna Filipiak, kreatorka youtubowej postaci Joasi Gąski. - Zaczęłam się kompulsywnie tego uczyć - dodaje.
Audio
  • Joanna Filipiak opowiada o youtubowej Joannie Gąsce (Tędy po trendy/Czwórka)
Mateusz Kulik, Joanna Gąska i Aleksandra Jasińska
Mateusz Kulik, Joanna Gąska i Aleksandra JasińskaFoto: Czwórka

Dziś Joanna Gąska ma 2800 subskrybentów, a postać, którą kreuje cieszy się dużą sympatią widzów. - Jeszcze nie zetknęłam się z popularnością, ona jest wirtualna - mówi w Czwórce. - Ja jestem Joanną Filipiak, a postać, którą kreuję powstała spontanicznie, jest nieco naiwna, z pewnością przerysowana - dodaje.

Filmy Joanny Gąski oparte są na jednym ujęciu, bez montażu. Ta sfera w ogóle nie interesuje vlogerki, otwarcie przyznaje, że nie umie tego robić, i na dziś nie potrzebuje.  

Joanna Gąska To co robię ma charakter performance'u, mam artystyczną naturę, poniekąd jestem ścigana przez sztukę

- Moje filmy powstają z głowy, mi się ulewa po prostu. Bardzo dużo czytałam w swoim życiu, książek, gazet, bilbordów i już mam taki freestyle - mówi Gąska. - To co robię ma charakter performance'u, mam artystyczną naturę, poniekąd jestem ścigana przez sztukę - wyjaśnia.

W Czwórce Joanna Gąska wyjaśnia z kogo i czego się śmieje, zdradza też kim dokładnie jest. W audycji zdradzamy również czym jest memetyka.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Mateusz Kulik

Gość: Joanna Gąska czyli Joanna Filipiak (youtuberka, artystka, dziennikarka)

Data emisji: 13.11.2016

Godzina emisji: 9.10

pj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Herbata herbacie nierówna - parz najlepsze

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2016 12:23
- Dziś na naszym kanale przeważają testy herbat, tego oczekują nasi subskrybenci. Staramy się je przeplatać bardziej merytorycznymi i konkretnymi odcinkami, które edukują w sprawach związanych z herbatą, ziołami, yerba mate - mówią autorzy vloga czajnikowy.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zacznij kochać dizajn. Tylko po co?

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2016 11:40
- Bo dobrze zaprojektowane przedmioty codziennego użytku dają nam estetyczną przyjemność. Zdobią mieszkanie, a dzięki swej funkcjonalności ułatwiają życie - wyjaśnia Beata Bochińska, autorka książki "Zacznij kochać dizajn".
rozwiń zwiń