Vlogerka Radzka i jej sposób na modę

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 13:00
- Modą interesuję się od wielu lat i wiem, jaka to potężna broń - mówi Magdalena Kanoniak, autorka pierwszego w Polsce modowego vloga "Radzka radzi".
Audio
  • Radzka radzi jak dobrze wyglądać (Czwórka/Tędy po trendy)
Radzka była pierwszą w Polsce modową vlogerką. - Modą interesuje się od dawna, ale wole ją pokazywać niż o niej pisać - śmieje się gość Czwórki
Radzka była pierwszą w Polsce modową vlogerką. - Modą interesuje się od dawna, ale wole ją pokazywać niż o niej pisać - śmieje się gość CzwórkiFoto: mat. prywatne

Kanoniak na co dzień podpowiada, jak odnaleźć się w świecie trendów i jak dostosować strój do sylwetki. - Nie jest ważne, ile ważymy i jaki nosimy rozmiar. Najważniejsze są proporcje sylwetki – przekonuje gość Czwórki. - Linia ramion powinna równać się linii bioder, z wyraźnym zaznaczeniem talii. Wtedy każda dziewczyna będzie świetnie wyglądać.

Vlogerka udziela porad nie tylko w sieci, jest także autorką książki "Radzka radzi: Tobie dobrze w tym!". - Zawarłam w niej to, co moim zdaniem, każda kobieta powinna wiedzieć dziś o modzie - opowiada. - To jedna z najbardziej ulotnych dziedzin kultury, ale też i potężna energia, którą można w pełni wykorzystać.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Magdalena Kanoniak (Radzka)

Data emisji: 1.03.2015

Godzina emisji: 11.00

(kul/mc)

Czytaj także

Świadoma moda, czyli etyka na wieszaku

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2015 14:00
- Sieciówki to nie jedyne wyjście, żeby dobrze wyglądać - tłumaczą pomysłodawczynie. - Proponujemy alternatywne rozwiązania, dzięki którym możemy pomóc innym.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sokołowska-Pronobis: dziś w modzie liczy się dobry pomysł

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 16:20
- Młodzi projektanci w Polsce to ludzie świadomi, zdeterminowani. Wiedzą, co chcą w życiu robić i co jest ich siłą - mówi Joanna Sokołowska-Pronobis, łowca modowych talentów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Etnodesign święci triumfy. Skąd ta moda?

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2015 13:15
Folklor zawrócił designerom w głowie. W Polsce możemy zaobserwować prawdziwą modę na wszystko, co zawiera w sobie elementy kultury ludowej.
rozwiń zwiń