Pablopavo z wizytą w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2015 13:05
W ubiegłym tygodniu Pablopavo otrzymał Paszport Polityki 2014. W Czwórce opowie o tej nagrodzie i licznych projektach, które firmuje.
Kadr z teledysku Dancingowa Piosenka Miłosna
Kadr z teledysku "Dancingowa Piosenka Miłosna"Foto: youtube.com/karrotkommando

Redakcja "Polityki" tak uzasadniła przyznanie muzykowi nagrody: "Za piosenki łączące podwórkową lokalność ze światowością brzmienia i poetycką głębią, za odtwarzanie w muzyce obyczajowego kolorytu Warszawy, jej krajobrazu społecznego i charakteru tego miasta."
Nagroda o tyle zasłużona, że artysta nie odpoczywa ani na chwilę. Pod koniec roku 2014 wydał kolejny solowy album "Tylko", reedycję ostatniego albumu z Ludzikami – "Polor" na winylu, a w ostatni piątek odbyła się premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa Zjednoczenia – "Inity". O tych wszystkich wydarzeniach Pablopavo opowie we wtorek w Czwórce.
***
Na "Wszystko gra" zapraszamy we wtorek (20.01.) w godz. 11.00-12.00. Audycję poprowadzi Ula Kaczyńska .

ac

Czytaj także

Joanna Brodzik: szczycę się swoją popularnością

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:44
Po latach występów przede wszystkim w niezwykle popularnych serialach i produkcjach pełnometrażowych, Joanna Brodzik wraca na deski teatru. To dla niej duża zmiana. Zaczęła trenować boks, przełamała strach przed występowaniem na deskach teatralnych, a o wszystkim opowiedziała Uli Kaczyńskiej w audycji "EX Magazine".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Julia Marcell: na "Sentiments" zrezygnowałam z kreacji

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 17:12
Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, która kilka lat temu podbiła serca polskich słuchaczy i błyskawicznie stała się jedną z gwiazd sceny alternatywnej. Julia Marcell na stałe mieszka w Berlinie. Właśnie wydała trzeci w karierze longplay pt. "Sentiments", doskonale oceniany przez krytyków i fanów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo: płyta "Tylko" jest trochę "brudna"

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2014 16:00
Płyta "Tylko" to muzyka bardzo oszczędna, z instrumentarium okrojonym głównie do gitar, które nagrywał sam Pablopavo. - Poza tym jest dużo innych odgłosów: tupię, klaszczę. Chciałem, by moja muzyka była naturalna, organiczna - mówi muzyk.
rozwiń zwiń