Jak żyć ze współlokatorem?

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2014 13:21
Pierwszy pełny tydzień listopada rozpoczniemy od bardzo ważnego tematu. Jak dobrać współlokatora i jakie zasady ustalić, by wspólne mieszkanie nie doprowadzało nas regularnie do frustracji.
Jak żyć ze współlokatorem?
Foto: Glow Images/East News

Michał Migała i Mariusz Infulecki spytają kilka znanych osób, jak wspominają życie ze współlokatorami. Przyjrzymy się rynkowi mieszkań do wynajęcia, na którym nie brakuje kwiatków, od których włos jeży się na głowie.
PRZECZYTAJ: Idealny współlokator? Nie istnieje!

Studenci opowiedzą o tym, jak wyobrażają sobie współlokatora idealnego, a w materiale reporterskim zajrzymy do jednego z akademików, żeby obalić albo potwierdzić pewne mity związane z tymi miejscami.
To wszystko w poniedziałek 3 listopada od 6.00 w "Audycji nr 1".
ac

Czytaj także

Czarowanie słowem, czyli sposób na skuteczny podryw

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 11:30
"Ej mała! Bardzo bolało, kiedy spadłaś z nieba?". Mówiąc tak do dziewczyny, która ci się podoba możesz być pewien jednego - nim się obejrzysz, odleci skąd przybyła. O najlepszych i najgorszych tekstach rzucanych podczas podrywu rozmawialiśmy w "Audycji nr 1".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maja Hyży o współpracy z Pauliną Przybysz z Sistars

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 12:50
Piękna, utalentowana, spełniona jako matka. Czego więcej pragnąć? Może debiutanckiej płyty nagranej przy współpracy z Pauliną Przybysz z zespołu Sistars? O swoich planach artystycznych w "Audycji nr 1" opowiadała młoda wokalistka Maja Hyży.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obsesja odchudzania. "Szczupła sylwetka wcale nie naprawi twojego życia"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 07:50
Dlaczego mimo szczupłej sylwetki kobiety wciąż się odchudzają? - Dla innych kobiet i w nadziei, że ich życie stanie się lepsze - przekonuje psycholog Małgorzata Ohme.
rozwiń zwiń