Gardias: zostałam szczęśliwą gospodynią domową

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 16:30
We wtorkowy poranek do Czwórki zawitała Dorota Gardias. Opowiedziała nie tylko o życiu telewizyjnym, ale także o roli matki, w której doskonale się odnalazła.
Audio
  • Dorota Gardias opowiada o swoim życiu osobistym, miłości do córki, a także wspomina zabawne anegdoty z pracy w telewizji (Czwórka/Audycja nr 1)
Dorota Gardias opowiadała w Czwórce nie tylko o swojej pracy, ale także o życiu bardzo osobistym
Dorota Gardias opowiadała w Czwórce nie tylko o swojej pracy, ale także o życiu bardzo osobistym Foto: PAP/Stach Leszczyński

Pochodząca z Tomaszowa Lubelskiego Dorota Gardias to związana z telewizją dziennikarka, ale także fotomodelka, utalentowana również... wokalnie. Onegdaj śpiewała w zespole ze swoim ojcem, a także różnych imprezach okolicznościowych. - Dziś robię już tylko w domu, swojej córce. Jeśli dam się namówić do publicznego śpiewania, nie kończy się to dobrze - wspominała ze śmiechem.

W rozmowie z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim Gardias przyznała też, że nie narzeka na brak adoratorów. - Rzeczywiście mam wrażenie, że mężczyzn wokół mnie jest nawet więcej niż było przed urodzeniem córki, ale zawsze podkreślam, że jestem już zajęta - powiedziała ła prezenterka i dodała, że jej największa miłość to córeczka Hania. - Jest najlepsza na świecie - mówi Gardias. - Warto mieć dzieci, bo one stają się sensem i celem życia - dodała.

Prezenterka opowiadała także w Czwórce o zabawnych sytuacjach, które przytrafiały jej się podczas pracy w telewizji i zdradziła, co w życiu zawodowym czeka ją w tym roku.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Michał Migała

Gość: Dorota Gardias

Data emisji: 10.02.2015

Godzina emisji: 8.00

(kd/mm)

Czytaj także

Jacek Rozenek: kluczem do szczęścia jest równowaga

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 18:00
Aktora Jacka Rozenka kojarzymy przede wszystkim z wielu ról filmowych i telewizyjnych. To jednak tylko wycinek jego dorobku zawodowego. Na co dzień bowiem rodowity, 45-letni warszawiak doskonale radzi sobie jako mówca motywacyjny i coach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Niecik. Cztery osiemnastki w Czwórce?

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2015 12:26
Wokalista Tomasz Niecik, znany z hitów disco "Cztery osiemnastki" i "Seksbomba" wydaje właśnie debiutancki krążek "Kawalerzy". W "Audycji nr 1" opowie o swoich zawodowych planach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inteligencja finansowa. Jak zarabiać i oszczędzać skutecznie?

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2015 07:00
Inteligencja finansowa to zdolność do zarządzania swoimi pieniędzmi i przewidywania skutków swoich poczynań. Czy możesz się nią poszczycić?
rozwiń zwiń