Klub czy domówka - jak bawią się gwiazdy?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 12:20
Branżówki, party w garderobie, a może romantyczne kolacje? Sprawdziliśmy, gdzie balują m.in. Monika Pietrasińska i Zbigniew Wodecki.
Audio
  • Mówi się, że przedstawiciele wolnych zawodów skłonność do imprezowania mają we krwi. Czy to prawda? (Czwórka/Audycja nr 1)
Monika Pietrasińska, modelka, o której mówi się, że jest następczynią Natalii Siwiec, na czerwonych dywanach bywa często, ale prywatki chodzi rzadko
Monika Pietrasińska, modelka, o której mówi się, że jest następczynią Natalii Siwiec, na czerwonych dywanach bywa często, ale prywatki chodzi rzadko Foto: PAP/Stach Leszczyński

Wybór właściwego miejsca na zabawę to gwarancja udanej imprezy. - Jak wchodziłem w życie studencko-zawodowe, to odreagowywaliśmy sukcesy nie na prywatkach, tylko w garderobie - wspomina Zbigniew Wodecki. - Zawsze mieliśmy problem z krzesłami, bo chętnych było mnóstwo, a liczba miejsc do siedzenia mocno ograniczona.

W menu takich "posiadówek" były domowe rolmopsy, a muzyka grała z adapterów "Bambino".

O swojej niezapomnianej prywatce opowiedziała też Monika Pietrasińska, która - jak się okazuje - wszystko ma jeszcze przed sobą. - Co do imprezowania, myślę, że ta najlepsza prywatka jeszcze się zdarzy - mówi modelka. - Czekam na prawdziwy spontan, tylko to gwarantuje udaną zabawę.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzili: Michał Migała i Mariusz Infulecki

Data emisji: 16.02.2015

Godzina emisji: 8.00

(kul, jp)

Czytaj także

Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 11:30
Jest modelką alternatywną i aktorką nieprofesjonalną. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Miłość na bogato", ale Karolina Gilon chce od życia znacznie więcej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lepiej z Jackiem i Plackiem, czy solo? Życie z rodzeństwem

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 11:30
Czy jedynacy są większymi egoistami, a najstarsze rodzeństwo nabiera w dzieciństwie cech przywódczych? Psycholog dziecięcy Maja Orszymor opowiadała w "Audycji nr 1", jak wychowanie z braćmi czy siostrami kształtuje naszą osobowość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mężczyźni chorują bardziej

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014 10:20
Hipochondryk w mowie potocznej występuje głównie w rodzaju męskim. Bo przecież od dawna wiadomo, że mężczyzna cierpi bardziej.
rozwiń zwiń