Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 11:30
Jest modelką alternatywną i aktorką nieprofesjonalną. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Miłość na bogato", ale Karolina Gilon chce od życia znacznie więcej.
Audio
  • Karolina Gilon opowiada o modelingu alternatywnym i pasji do tatuaży (Czwórka/Poranek Online)
Karolina Gilon na gali wręczenia statuetek Plejada Top Ten 2014
Karolina Gilon na gali wręczenia statuetek Plejada Top Ten 2014Foto: PAP/Stach Leszczyński

Gość "Poranka OnLine" przyznaje, że wiele decyzji w życiu podejmuje spontanicznie. Tak też było z pomysłem, żeby wziąć udział w castingu do "Miłości na bogato". - Byłam po imprezie, więc nie miałam czasu na obmyślanie strategii. Przyszłam, dostałam scenariusz, zagrałam kilka scen, trochę poimprowizowałam i już. Dostałam tę rolę - wspomina Karolina Gilon.

W serialu wcieliła się w postać podróżniczki i fotografki. Pokazała, że stać ją na wiele... - Pierwszy raz przyszło mi do głowy, żeby zostać aktorką, kiedy miałam cztery lata. Wtargnęłam nawet na scenę w trakcie przedstawienia, w którym udział brał mój brat - wspomina rozmówczyni Michała Migały i Mariusza Infuleckiego. - Później występowałam w teatrze w Mrągowie, a teraz jestem w Warszawie i zamierzam podbić to miasto, choć wiem, że wiele jeszcze mam do zrobienia.

O planach na przyszłość, sesjach zdjęciowych w magazynach dla mężczyzn i modelingu alternatywnym oraz miłości do tatuaży Karolina Gilon opowiadała w "Poranku OnLine". Posłuchaj nagrania z audycji.

(kul, ei)

Czytaj także

Paweł Deląg: kino to mój sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 15:00
Paweł Deląg znany jest m.in. z filmów "Lista Schindlera" i "Szamanka", a także z serialu "Ojciec Mateusz". W Czwórce opowiedział o kulisach aktorstwa i swoim dzieciństwie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Stępień: Polska słodkościami stoi

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 11:20
Paulina Stępień jest kucharką - amatorką. Wraz z mężem prowadzi popularnego kulinarnego vloga Kotlet.TV, który powstał z pasji do gotowania. Swoje przepisy umieszczają na stronie w postaci filmów. W studiu Czwórki rozmawialiśmy z vlogerką o polskiej kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Jacyków: w modzie panuje dowolność, ale liczy się styl

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 11:00
- W starożytnej Grecji zarost kojarzył się z mądrością i statecznością - mówi Tomasz Jacyków. - Teraz, zarówno w modzie jak i sztuce fryzjerskiej panuje absolutny pluralizm. Dlatego według mnie, nie chodzi o to czy broda jest modna, czy nie. Tylko o to jak ona wygląda.
rozwiń zwiń