Debiut iluzjonisty Macieja Pędy

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 07:00
Iluzjonista Maciej Pęda zadebiutował na antenie Czwórki i pokazał dwie sztuczki z użyciem kart - zręcznościową i "mentalną".
Audio
  • Czym zaskoczył magik Maciej Pęda? (Czwórka/Audycja nr 1)
Pomimo młodego wieku Maciej Pęda na już na koncie liczne sukcesy
Pomimo młodego wieku Maciej Pęda na już na koncie liczne sukcesy Foto: Agnieszka Stankiewicz

Maciej Pęda ma dopiero 20 lat, ale osiągnał już wiele - organizuje pokazy w całej Polsce, występuje w telewizji, pokazuje swoje sztuczki w internecie, a w 2013 r. zdobył tytuł mistrza Polski iluzjonistów.

Pęda pilnie strzeże sekretów swoich trików, a na pytanie, w jaki sposób udaje mu się błyskawicznie wybrać konkretną grupę kart z całej talii odpowiada żartem: - Kiedyś oddzielałem wodę od oleju. Z kartami jest podobnie - czarne są zawsze cięższe niż czerwone!

Iluzjonista Maciej Pęda odkrył swoją pasję już w dzieciństwie. W rozbudzeniu talentu pomógł jego brat, który kupił przez internet rekwizyt do pokazywania sztuczek.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Michał Migała

Gość: Macieja Pęda, iluzjonista

Data emisji: 17.02.2015

Godzina emisji: 8.00

(mg/ac)

Czytaj także

Karolina Gilon ma tatuaże i głowę pełną marzeń

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2014 11:30
Jest modelką alternatywną i aktorką nieprofesjonalną. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym "Miłość na bogato", ale Karolina Gilon chce od życia znacznie więcej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie najlepiej zmieniać po trzydziestce

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2014 11:29
Witalność, potencja, piękno, mądrość, doświadczenie, charyzma... Ludziom po trzydziestce nie brakuje zalet! Dlatego ten wiek daje najwięcej możliwości do działania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gardias: zostałam szczęśliwą gospodynią domową

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 16:30
We wtorkowy poranek do Czwórki zawitała Dorota Gardias. Opowiedziała nie tylko o życiu telewizyjnym, ale także o roli matki, w której doskonale się odnalazła.
rozwiń zwiń