Jak działa Topowa Dycha?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2015 17:30
Topowa Dycha, czyli regularna dawka dziesięciu faktów z najwyższej półki cieszy się w sieci wielką popularnością. Kto za nią stoi?
Co słychać w sieci? Sprawdzamy każdego poranka
Co słychać w sieci? Sprawdzamy każdego poranka!Foto: Glow Images/East News

Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków - tak o swoim kanale w sieci mówi pomysłodawca Topowej Dychy, Artur Filipowicz.

Youtuber pojawi się w Czwórce w poniedziałkowy poranek.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w poniedziałek (2.03) w godz. 6.00-9.00. Audycję poprowadzą Mariusz Infulecki i Michał Migała.
(kul)
Czytaj także

W dobie internetu powstał nowy zawód - vloger

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 16:00
- Prawda jest taka, że youtuber to już jest normalny zawód - mówi vloger, Martin Stankiewicz, który zarabia na robieniu filmów i wrzucaniu ich do sieci. Jego kanał w serwisie Youtube ma już ponad 200 tysięcy subskrybentów. W "Poranku OnLine" youtuber zdradził nam kulisy tej internetowej pracy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Klub czy domówka - jak bawią się gwiazdy?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2015 12:20
Branżówki, party w garderobie, a może romantyczne kolacje? Sprawdziliśmy, gdzie balują m.in. Monika Pietrasińska i Zbigniew Wodecki.
rozwiń zwiń