Aneta Gąsiewicz - kiedyś tańczyła, teraz śpiewa

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2015 09:30
Studio Czwórki odwiedziła Aneta Gąsiewicz - finalistka tanecznego talent show z 2008 roku, która postanowiła spróbować swoich sił jako wokalistka!
Audio
  • Aneta Gąsiewicz o swoich muzycznych planach (Audycja nr 1/Czwórka)
Prezentacja tancerzy - finalistów telewizyjnego talent show, Aneta Gąsiewicz stoi w górnym rzędzie, druga od lewej
Prezentacja tancerzy - finalistów telewizyjnego talent show, Aneta Gąsiewicz stoi w górnym rzędzie, druga od lewejFoto: PAP/Leszek Szymański

Muzyczne plany artystki dojrzewały powoli. - To nie jest tak, że dwa tygodnie temu wymyśliłam sobie, że chcę śpiewać. Kiedy byłam w gimnazjum, zaczęłam śpiewać w mieszkaniu, ale wstydziłam się komukolwiek o tym powiedzieć. A potem się przełamałam - mówi Aneta.

Najpierw nagrywała covery popularnych utworów i dzieliła się nimi z fanami w internecie. Zachęcona pozytywnymi komentarzami, postanowiła stworzyć własny materiał. Wokalistka zapewnia, że jeszcze w tym roku wyda EP-kę.

Aneta opowiada też o swoim pobycie w Los Angeles, gdzie pojechała na warsztaty taneczne, i zdradza, jak nauczyła się... rysować. W audycji można posłuchać jej utworu.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Aneta Gąsiewicz (tancerka, wokalistka)

Data emisji: 21.09.2015

Godzina emisji: 8.00

mg/tj

Czytaj także

Mery Spolsky: można mnie kochać albo nienawidzić

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 12:00
Marysia Żak, czyli Mery Spolsky, podbiła scenę opolskich Debiutów. Gitarzystka w czarnym welonie na głowie zaśpiewała piosenkę "Cała jesteś w skowronkach".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gwiazdy muzyki i YouTuba. Odsłaniamy kulisy "The Voice Of Poland"

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 14:20
Po wakacjach TVP znów będzie szukać najlepiej śpiewających ludzi. - Jako trener "The Voice Of Poland" zamierzam dawać swoim zawodnikom wskazówki, ale to oni zdecydują, co będą śpiewać - deklaruje Andrzej Piaseczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brian Poniatowski na scenach Azji i Ameryki

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 14:00
Poniatowski rozpoczął swoją przygodę z tańcem w wieku 13 lat. W 2012 roku zgłosił się na casting do telewizyjnego show i... wygrał program.
rozwiń zwiń