Katarzyna Miller. Jak skutecznie zniszczyć swój związek?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2015 09:39
- Kryzysy w związkach są niezbędne, nie ma możliwości, żeby ich nie było - przekonywała w rozmowie z Czwórką Katarzyna Miller, autorka książki "Kup Kochance męża kwiaty".
Audio
  • O tym, jak rozbić nawet udany związek opowiada Katarzyna Miller, a swoje historie zdradzają słuchacze (Audycja nr 1/Czwórka)
Katarzyna Miller tłumaczyła w Czwórce, dlaczego kryzysy w związkach są... potrzebne i jak sobie z nimi radzić
Katarzyna Miller tłumaczyła w Czwórce, dlaczego kryzysy w związkach są... potrzebne i jak sobie z nimi radzićFoto: Aleksandra Górska/PR

Oglądanie się za innymi kobietami, niesprzątanie skarpetek z podłogi, siedzenie z kolegami "na rybach" - to drobnostki, które na dłuższą metę wpływają negatywnie na relacje w związku. - Ludzie się zmieniają, życie płynie. Kryzysy są wpisane w nasze związki - mówiła ekspertka, a słuchacze Czwórki dzielili się swoimi doświadczceniami i przemyśleniami. - Straszne jest, kiedy twój chłopak nie chce do ciebie przyjechać, a wychodzi do pubu z kolegami - mówiła jedna z słuchaczek. - Kiedyś numer koleżanki ze studiów zapisałem w telefonie pod hasłem "Adrian" i nie potrafiłem tego wytłumaczyć dziewczynie. Mój związek się wtedy rozpadł i długo pracowaliśmy, by go znów poskładać - wspominał słuchacz.

W programie rozmawialiśmy także o tym, jak zakończyć swój związek w trybie bardzo ekspresowym, a samotnym facetom, którzy skorzystali z naszych rad polecaliśmy w cyklu "Pusta lodówka" nieskomplikowane potrawy m.in. z gotowanych jajek i parówek.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Data emisji: 17.11.2015

Godzina emisji: 7.00

kd/pj

Czytaj także

Lepiej z Jackiem i Plackiem, czy solo? Życie z rodzeństwem

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2014 11:30
Czy jedynacy są większymi egoistami, a najstarsze rodzeństwo nabiera w dzieciństwie cech przywódczych? Psycholog dziecięcy Maja Orszymor opowiadała w "Audycji nr 1", jak wychowanie z braćmi czy siostrami kształtuje naszą osobowość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Lew-Starowicz: kolory mają ogromne znaczenie w erotyce

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:30
Kolory działają szczególnie na mężczyzn, ale kobiety też postrzegają jedne barwy jako bardziej, a inne jako mniej pobudzające.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłamstwa na pierwszej randce - czy są nieuniknione?

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 15:00
Gdy poznajemy nową osobę, chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego zdarzają nam się mniejsze i większa kłamstwa. W przyszłości możemy ich żałować.
rozwiń zwiń