Margaret - polska Rihanna, która wygra Eurowizję?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 14:00
Eurowizyjna piosenka Margaret "Cool Me Down" porównywana jest do twórczości Rihanny. Bukmacherzy już teraz obstawiają, że to właśnie polska wokalistka może wygrać festiwal, mimo że nie odbyła się jeszcze krajowa preselekcja.
Audio
  • Margaret o swoich przygotowaniach do Eurowizji (Czwórka/Audycja nr 1)
Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, w eurowizyjnych preselekcjach będzie konkurować m.in. z Edytą Górniak, Natalią Szroeder i Michałem Szpakiem
Margaret, czyli Małgorzata Jamroży, w eurowizyjnych preselekcjach będzie konkurować m.in. z Edytą Górniak, Natalią Szroeder i Michałem SzpakiemFoto: PAP/Stach Leszczyński

Margaret przyznaje, że nie dziwią jej porównania do jednej z największych światowych gwiazd muzyki.

Czytaj dalej
Natalia Schroeder 1200.jpg
Natalia Szroeder: Eurowizja to nie festiwal obciachu

- Jak pierwszy raz odsłuchałam tych wokali, to pomyślałam "brzmię jak Rihanna". I rzeczywiście w tych niskich rejestrach po prostu tak brzmię, wytnij mi trzy migdałki i struny, ale tak jest i nie będę za to przepraszać - mówi wokalistka.

Margaret zdradza też, co sądzi o Dawidzie Podsiadło i opowiada o kulisach kręcenia teledysku do piosenki "Thank you very much". W audycji posłuchacie jej utworu "Cool me down".

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1"

Prowadzą: Mariusz InfuleckiUla Kaczyńska

Gość: Margaret (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 24.02.2015

Godzina emisji: 8.15

mg/kul

Czytaj także

Margaret: starzeję się i jestem coraz mądrzejsza

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 14:50
Fani Margaret spotkali się wczoraj na zlocie w Warszawie. Nam udało się zapytać piosenkarkę o jej plany na przyszłość i wakacyjne wspomnienia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marika: ściągnęłam lśniącą zbroję

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 13:00
Była królową dancehallu, przywódczynią Spokoarmii. Teraz Marika daje się nam poznać jako Marta Kosakowska. - Wreszcie jako człowiek, a nie cyborg - tłumaczy artystka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maria Niklińska: czuję się muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 10:45
Maria Niklińska występuje w filmach, teatrach oraz w telewizji. Jest także wokalistką - w maju wyszła jej płyta pt. "Maria".
rozwiń zwiń