Michalina Wisłocka o sztuce chodzenia ze sobą

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2016 16:00
Wybitna polska seksuolog w audycji "Rozmowy intymne" z 1985 roku radziła nastoletnim słuchaczom Czwórki, jak radzić sobie z miłością.
Audio
  • Jak kochały nastolatki w latach 80.? Archiwalna rozmowa z Michaliną Wisłocką (Audycja nr 1/Czwórka)
W urodzinowym cyklu Cztery dychy sprawdzamy, jakie problemy mieli nastoletni słuchacze Czwórki w latach 80.
W urodzinowym cyklu "Cztery dychy" sprawdzamy, jakie problemy mieli nastoletni słuchacze Czwórki w latach 80.Foto: Pixabay/lambhappiness/dom. publiczna

- Jeśli chodzi o uczuciowe sprawy to dziewczynki są zainteresowane tym, żeby mieć chłopca. Żeby się z nim przyjaźnić, żeby mieć kogo kochać. Od razu tu wychodzi cały babski romantyzm, który niewiele ma wspólnego z tym, jak "chodzenie" rozumieją chłopcy - tłumaczyła autorka "Sztuki kochania" i zdradziła, jak za pomocą długopisu i kartki papieru ocenić, czy nasz związek jest udany czy nie.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Ula Kaczyńska

Data emisji: 27.04.2016

Godzina emisji: 8.30

kul/pj

Czytaj także

Idole z lat 80. Sportowcy do noszenia na rękach

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 13:50
Zagraniczne gwiazdy filmowe dla polskiej młodzieży w latach 80. były dostępne, pod warunkiem, że ktoś miał telewizor. Na szczęście ich miejsce zajęli polscy sportowcy, którzy doskonale czuli się w roli idoli nastolatków.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyka. Dlaczego młodzież nie może bez niej żyć?

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 13:20
Kształtuje wyobraźnię, uszlachetnia, czyni nas bardziej wrażliwymi. To, jak muzyka wpływa na młode pokolenia Polaków sprawdziliśmy w urodzinowym cyklu "Cztery dychy".
rozwiń zwiń