Hipnoza - przejmij kontrolę nad swoim ciałem, umysłem, emocjami

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 10:04
- Moja przygoda z hipnozą zaczęła się od snu świadomego - mówi hipnotyzer Michał Cieślakowski. - Gdy śniłem zwykły sen uświadomiłem sobie, że śnię. Mogłem przejąć nad nim kontrolę.
Audio
  • Hipnotyzer Michał Cieślakowski opowiada o tym, jak działają zabiegi hipnozy (Audycja nr 1/Czwórka)
Hipnoza - przejmij kontrolę nad swoim ciałem, umysłem, emocjami
Foto: Pixabay.com/Public domain

- Współczesna hipnoza jest zwiększeniem twojej kontroli nad ciałem i umysłem - wyjaśnia gość Czwórki. - Dzięki niej można lepiej zarządzać i ciałem, i nawykami, i reakcjami emocjonalnymi.

Za pomocą hipnozy można zrobić mnóstwo rzeczy, ma się doskonały dostęp do własnej kreatywności, umysł podświadomy może wygenerować niesamowite drogi, żeby osiągnąć sukces. Niektórzy twierdzą, że dzięki niej można zobaczyć swe poprzednie wcielenia.

Michał Cieślakowski zdradza zasady hipnozy sportowej, która polega na usuwaniu blokad zarówno przed porażką, jak i przed wygraną. W audycji odpowiada również, jak dzięki niej walczyć z bólem, mówi o akcji "Wolni od bólu" i sposobach na zakochanie.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Piotr Galus

Goście: Michał Cieślakowski (hipnotyzer, Barwy Umysłu)

Data emisji: 17.05.2016

Godzina emisji: 8.00

pj/kd

Czytaj także

Obsesja odchudzania. "Szczupła sylwetka wcale nie naprawi twojego życia"

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2014 07:50
Dlaczego mimo szczupłej sylwetki kobiety wciąż się odchudzają? - Dla innych kobiet i w nadziei, że ich życie stanie się lepsze - przekonuje psycholog Małgorzata Ohme.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tatuaż - sztuka znana od lat. Piękna czy nie?

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 10:20
Gdyby najstarszy znany posiadacz tatuaży wciąż żył, miałby dziś 5300 lat. Od tamtej pory wiele się zmieniło w tej dziedzinie sztuki - sprawdzamy czy tatuaż szpeci, a może upiększa.
rozwiń zwiń