X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grupa Filmowa Darwin. "Najbardziej profesjonalny kanał YouTube"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2015 15:00
"Aktorstwo to taki mały sens życia" - powiedział niegdyś Jan Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin. W Czwórce wyjaśnia, co miał na myśli.
Audio
  • Grupa Filmowa Darwin. "Najbardziej profesjonalny kanał YouTube" (Strefa prywatna/Czwórka)
Marek Hucz i Jan Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin podczas tworzenia jednej ze swoich produkcji
Marek Hucz i Jan Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin podczas tworzenia jednej ze swoich produkcjiFoto: Zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu grupy na portalu Facebook

Gośćmi Katarzyny Węsierskiej byli twórcy Grupy Filmowej Darwin, której kanał internetowy został nazwany "najbardziej profesjonalnym na YouTube". Panowie kręcą różnego rodzaju produkcje, wykorzystują swoje talenty aktorskie i, jak twierdzą, mają z tego mnóstwo frajdy.

- To, co mógłbym prywatnie powiedzieć o Janku i Marku, to że jest to historia jednej z najpiękniejszych przyjaźni, jakie w życiu spotkałem - mówi o aktorach ich kolega, także aktor, Mateusz Trembaczowski.

Początków grupy można się doszukiwać w Krakowie, a konkretnie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, gdzie spotkali się Jan Jurkowski i Marek Hucz. W Czwórce opowiadają o tym, czym na studiach namiętnie się zajmowali oraz do czego doprowadziło ich powiedzenie sobie głośno: "jak nie teraz, to nigdy".

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Jan Jurkowski i Marek Hucz (Grupa Filmowa Darwin)

Data emisji: 25.08.2015

Godzina emisji: 20.00

fbi/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radek Kotarski: marzyłem, by prowadzić "Top Gear"

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 14:00
Szkolił przedsiębiorców i importował produkty z Chin. Wreszcie stworzył na YouTubie program popularno-naukowy "Polimaty" i stał się rozpoznawalny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Jankowski: musiałem pokonać wiele przeszkód by być tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 12:22
Jako współtwórca popularnego programu "Matura to bzdura" Kuba Jankowski obnażał naszą niewiedzę. - Przygoda z Youtubem może zmienić życie, jestem tego najlepszym dowodem - mówił w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyber Marian: dzięki chorobie złapałem dystans

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2015 11:30
Znaki rozpoznawcze Cyber Mariana to grube okulary, sztuczne wąsy, peruka i... specyficzne poczucie humoru. Gość Czwórki przyznaje, że to ono pomogło mu w walce z nowotworem.
rozwiń zwiń