Grupa Filmowa Darwin. "Najbardziej profesjonalny kanał YouTube"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2015 15:00
"Aktorstwo to taki mały sens życia" - powiedział niegdyś Jan Jurkowski z Grupy Filmowej Darwin. W Czwórce wyjaśnia, co miał na myśli.
Audio
  • Grupa Filmowa Darwin. "Najbardziej profesjonalny kanał YouTube" (Strefa prywatna/Czwórka)
Marek Hucz i Jan Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin podczas tworzenia jednej ze swoich produkcji
Marek Hucz i Jan Jurkowski, czyli Grupa Filmowa Darwin podczas tworzenia jednej ze swoich produkcjiFoto: Zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu grupy na portalu Facebook

Gośćmi Katarzyny Węsierskiej byli twórcy Grupy Filmowej Darwin, której kanał internetowy został nazwany "najbardziej profesjonalnym na YouTube". Panowie kręcą różnego rodzaju produkcje, wykorzystują swoje talenty aktorskie i, jak twierdzą, mają z tego mnóstwo frajdy.

- To, co mógłbym prywatnie powiedzieć o Janku i Marku, to że jest to historia jednej z najpiękniejszych przyjaźni, jakie w życiu spotkałem - mówi o aktorach ich kolega, także aktor, Mateusz Trembaczowski.

Początków grupy można się doszukiwać w Krakowie, a konkretnie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej, gdzie spotkali się Jan Jurkowski i Marek Hucz. W Czwórce opowiadają o tym, czym na studiach namiętnie się zajmowali oraz do czego doprowadziło ich powiedzenie sobie głośno: "jak nie teraz, to nigdy".

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Jan Jurkowski i Marek Hucz (Grupa Filmowa Darwin)

Data emisji: 25.08.2015

Godzina emisji: 20.00

fbi/mg

Czytaj także

Radek Kotarski: marzyłem, by prowadzić "Top Gear"

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 14:00
Szkolił przedsiębiorców i importował produkty z Chin. Wreszcie stworzył na YouTubie program popularno-naukowy "Polimaty" i stał się rozpoznawalny.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kuba Jankowski: musiałem pokonać wiele przeszkód by być tu, gdzie jestem

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2015 12:22
Jako współtwórca popularnego programu "Matura to bzdura" Kuba Jankowski obnażał naszą niewiedzę. - Przygoda z Youtubem może zmienić życie, jestem tego najlepszym dowodem - mówił w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Cyber Marian: dzięki chorobie złapałem dystans

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2015 11:30
Znaki rozpoznawcze Cyber Mariana to grube okulary, sztuczne wąsy, peruka i... specyficzne poczucie humoru. Gość Czwórki przyznaje, że to ono pomogło mu w walce z nowotworem.
rozwiń zwiń