Motywacja. Jak budować wewnętrzną siłę?

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2020 11:10
Gościem Czwórki będzie Krzysztof Sadecki, autor książki "Poznaj świat i spotkaj siebie".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ Dirima

Podróże traktuje jako wydarzenia kształtujące jego rozwój osobisty i zdolności motywacyjne. Dzięki nim rozwinął koncepcję innerbuildingu - filozofii opartej na pracy nad swoim charakterem oraz budowaniu wewnętrznej siły psychicznej poprzez zwiększanie koncentracji, odporności psychicznej i samopoznania.

W swojej najnowszej książce "Poznaj świat i spotkaj siebie" pokazuje, że wiele dziedzin pozornie nie związanych z rozwojem osobistym, ma na nas ogromny wpływ.

Czytaj także:

W Czwórce zagości Krzysztof Sadecki, który pisze o sobie: wirtuoz instrumentów finansowych i wizjoner twardo stąpający po ziemi. 

***

Na audycję "Strefa Prywatna" zapraszamy w środę (16.09) o godz. 20.05. Poprowadzi ją Jakub Jamrozek.

kd

Zobacz więcej na temat: psychologia Czwórka motywacja

Czytaj także

Psycholog sportu: motywacja to siła, która pozwala przekraczać granice

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 14:54
- Trening mentalny to rozwijanie umiejętności z zakresu psychologii, które mogą być przydatne w sporcie. Pomagamy zawodnikowi w osiągnięciu sukecsu i nauczenia się czerpania radości z uprawianej dyscypliny - mówiła dr Martyna Nowak, psycholog sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Analiza stylu myślenia. Co motywuje sportowych mistrzów?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2019 12:38
Silna koncentracja na osiąganie celów i mocno rozwinięte poczucie wewnętrznej kontroli i dyscypliny – to style myślenia, które łączą legendę polskiego boksu zawodowego Przemysława Saletę oraz wieloletniego reprezentanta Polski w piłce ręcznej Karola Bieleckiego. 
rozwiń zwiń