Erasmus we Włoszech i  w Portugalii, staż w Barcelonie

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 19:38
W ramach programu Erasmus i Erasmus Plus Magdalena Staszewska studiowała Letterew Genui we Włoszech i International Trade and Logistics Management w stolicy Portugalii. O swoich doświadczeniach opowie w Czwórce.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Halfpoint/Shutterstock.com

Podczas  wymian uczestniczyła we wszelkich wydarzeniach studenckich i kulturowych danego regionu i kraju. W każdej wolnej chwili podróżowała i wyszukiwała tanie loty. Tym sposobem udało jej się polecieć do Londynu, Paryża, Nicei, na Sycylię, Sardynię, zwiedziła Włochy wzdłuż i wszerz.

Wróciła do Polski i nie mogła się odnaleźć. Wyjechała na road tripa po USA, potem na wymianę do Lizbony, podróżowała na Azory, Maderę, do Maroko, Andaluzji i do Bangkoku. Pewnego dnia obudziła się w Kambodży i stwierdziła, że chciałaby jeszcze zamieszkać w Hiszpanii. Magdalena Staszewska w Czwórce opowie o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość. 

***

Na audycję z cyklu "Dajesz radę" w piątek (19.10) o godzinie 14.05 zaprasza Justyna Tylczyńska.

kd

Czytaj także

Erasmus w stolicy Andaluzji. "Tu kulturę reguluje temperatura"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2018 16:00
Mateusz Brzozowski podczas swoich studiów w Sewilli uczył się, smakował, jeździł na nartach i surfował. W "Dajesz radę" opowiedział, jak dostał się do tego studenckiego raju.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Erasmus dla doktorantów w Petersburgu. Jak to zrobić?

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2018 16:31
Erasmus pozwala wyjechać na studia trzy razy: podczas studiów licencjackich, magisterskich i podczas… doktoratu. Jednym z miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić Petersburski Uniwersytet Państwowy.
rozwiń zwiń