Erasmus+. Jedyne takie doświadczenie w życiu

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2019 17:00
- Erasmus to doświadczenie, którego nie zdobędziesz w pracy i nie kupisz za żadne pieniądze. To kilka miesięcy, które jest najlepszym testem dla samego siebie - opowiada Stanislav Klymyshyn, doktorant politologii UKSW.
Audio
  • Jak wygląda Erasmus+ na Malcie? (Dajesz radę/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Niektóre zajęcia odbywały się na plaży, z wykładowca można było spotykać się także na kawie Stanislav Klymyshyn 

W ramach programu Erasmus+ studenci nie tylko mają szansę uczyć się na światowych uniwersytetach, ale także odbywać zagraniczne praktyki i staże. Gość Czwórki miał okazję zobaczyć jak życie studenckie wygląda na Malcie. - Panuje styl amerykański. Jest sporo imprez, bardzo dużo stowarzyszeń i organizacji. Żyje się aktywnie i w otworzeniu rówieśników z całego świata - wspomina Klymyshyn.

Jakich formalności należy dopełnić, jeśli chce się uczyć na Malcie? Dokąd pojechać, żeby poczuć się jak w "Grze o Tron"? Jakie są minusy "erasmusowych" praktyk? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Tylczyńska

Gość: Stanislav Klymyshyn (doktorant politologii UKSW)

Data emisji: 6.02.2019

Godzina emisji: 14.08

kul/ac

Czytaj także

Dookoła Islandii na rowerze. "Chciałem doświadczyć przestrzeni"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 14:47
To kraj lodowców i wulkanów, w którym - według sondaży - żyją najszczęśliwsi ludzie na świecie. O swojej wyprawie rowerowej po Islandii opowiadał w Czwórce Kuba Witek, autor książki "Ring Road. Dookoła Islandii na rowerze".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kubańczycy - ciekawi świata, żądni wrażeń

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2019 11:00
145 km - taka odległość dzieli Kubę i Miami. Joanna Szyndler, redaktor naczelna magazynu "Podróże" i autorka książki "Kuba-Miami. Ucieczki i powroty" opowiada o emigracji, o powrotach na wyspę i o współczesnej Kubie.
rozwiń zwiń