Grzelak i JDabrowsky testują japońskie specjały

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 11:00
Agnieszka Grzelak jest specjalistką od upiększania i gotowania. - Na moich kanałach na YouTube daję rady modowo-urodowe oraz testuję azjatyckie słodycze - mówi Agnieszka Grzelak.
Audio
  • JDabrowsky i Agnieszka Grzelak rozmawiają o vlogach kulinarnych i japońskich zestawach cukierków "Zrób to sam" (Czwórka/Terefere radio)
Agnieszka Grzelak dużo podróżuje po świecie. Janek Dąbrowski postanowił sprawdzić, jak vlogerka radzi sobie z językiem angielskim. Jak wypadł ten test?
Agnieszka Grzelak dużo podróżuje po świecie. Janek Dąbrowski postanowił sprawdzić, jak vlogerka radzi sobie z językiem angielskim. Jak wypadł ten test? Foto: Czwórka

Vlogerka minismakołyki tworzy przy użyciu specjalnego proszku i wody oraz egzotycznych owoców. - Najeść się nimi nie można, ale spróbować warto - opowiada Agnieszka Grzelak. - Ja za nimi przepadam, choć nie wszystkie są smaczne.

Zobacz: Agnieszka Grzelak prezentuje inspiracje japońskimi kulinariami [WIDEO] >>>

W audycji youtuberzy prezentują swoje ulubione utwory, opowiadają dowcipy i zdradzają, co robią Transformersi po imprezie. JDabrowski sprawdza też, jak Agnieszka Grzelak radzi sobie z językiem angielskim.  

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzi: Jan Dąbrowski

Gość: Agnieszka Grzelak (youtuberka)

Data emisji: 30.06.2015

Godzina emisji: 21.00

kul/ei

Czytaj także

Autorka "StyleDigger": kupujmy mniej, ale mądrzej

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2015 14:00
Odpowiedzialna moda to życiowa dewiza Joanny Glogazy. Blogerka i autorka książki "Slow Fashion. Modowa rewolucja" wyjaśnia, jak robić mądre i przemyślane zakupy ubraniowe.
rozwiń zwiń
Czytaj także

JDabrowsky i Thor radzą jak zaistnieć w sieci

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 09:30
- Dobry sprzęt do podstawa. Vlog nie może wyglądać źle - przekonują Janek Dąbrowski i Stanisław "Thor" Świątkowski.
rozwiń zwiń