X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aleksy Komorowski - aktorskie wyzwania w Polsce i za oceanem

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2019 17:26
Aleksy Komorowski to aktor, ale i przedsiębiorca, który nie obawia się wyjść poza polski rynek - w żadnej z tych branż. - Najważniejsze jest właściwe nastawienie do życia. Chodzi o to, by się nie bać i być ciekawym. Te dwie cechy to klucz do sukcesu - mówił w Czwórce. 
Audio
  • O swojej aktorskiej pasji i pracy, a także o zawodowych planach opowiada Aleksy Komorowski (Artystyczny wybieg/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/ IxMaster

Znamy go z takich seriali jak "Cisza nad rozlewiskiem", czy "Drogi wolności", czy z filmów "Dzień dobry, kocham cię" i brytyjskiego "SuperBob" z 2015 roku. Choć studia zaczynał jako przyszły biznesmen - w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, szybko przeniósł się do stołecznej Akademii Teatralnej. Odbył też kursy w szkole Lee Strasberga w Nowym Jorku, a także w Londynie, bo - jak przyznaje - aktorstwo jest jego wielką pasją. - To przyszło niespodziewanie, mam raczej umysł ścisły. Nie pochodzę z tego "artystycznego świata" i może to przekonało profesorów Akademii, by dali mi szansę - mówił Aleksy Komorowski. - Gdy wyjeżdżałem do zagranicznych szkół wiedziałem, że edukacja jest ważna, ale chciałem pracować, grać. Tam ludzie grają od najmłodszych lat - wspominał. Jak mówił, rola w "SuperBobie" była pierwszą pracą, jaką dostał poza Polską. - To historia o miłości, świetna komedia o superbohaterze, który jest ciamajdą. Moja rola była niewielka, ale samo bycie na planie było dla mnie wspaniałą przygodą - wspominał aktor.

Jak "przebić się" w amerykańskim i brytyjskim showbiznesie? Jak znaleźć tam własnego agenta? I jak dostać się na filmowe plany w Rosji, nie znając języka? Jak ma się do aktorstwa prowadzenie firmy sprzedającej... ogony? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. Aktor mówił także o swoich planach na najbliższe miesiące. 

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej audycji, w której m.in. rozmowa z Joanną Plizgą, absolwentką architektury, która "po godzinach" uprawia grafikę. Tytuł jej pracy dyplomowej obronionej na wydziale architektury na Politechnice Wrocławskiej to "Obrazy zanikającego miasta".

***

Tytuł audycji: Artystyczny wybieg

Prowadzi: Katarzyna Cygler

Gość: Aleksy Komorowski

Data emisji: 6.10.2019  

Godzina emisji: 15.13

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak