Jak dobrać lampę do naszego mieszkania?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 12:37
W programie zajrzymy do pięknych wnętrz i sprawdzimy, jak dobrać lampę do wystroju domu. Zaprosimy też na spotkanie z lisem.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Sasa Prudkov/Shutterstock.com

remont 1200.jpg
Remont last minute. Zacznij teraz, zdążysz przed zimą

Jak wybrać lampy do naszego mieszkania - to jeden z tematów audycji "Najlepszy dzień tygodnia". Ci, którzy mają większą przestrzeń pewnie wybiorą większe, bo małe zginą w natłoku innych elementów. Ci, którzy mają niewielki metraż raczej zrezygnują z dużych, przytłaczających lampionów. A może tylko tak nam się wydaje i należy łamać te zasady? Jakie lampy będą najlepsze do salonu a jakie do sypialni? Jakie klosze są teraz modne? O tym będziemy rozmawiać już od godziny 6.05.

Czytaj także:

Ponadto sprawdzimy jakie wartości odżywcze i kaloryczne mają jabłka. Teraz jesienią jest ich wysyp, wiele odmian, smaków. Jak je w ciekawy i niebanalny sposób podać, co oprócz tradycyjnej szarlotki można z nich zrobić?

shutterstock jeż jesień pomoc 1200.jpg
Wszystko, co zawsze chciałeś wiedzieć o jeżach

W "Najlepszym dniu tygodnia" będziemy także zaglądać do świata zwierząt. Tym razem spotkamy się z lisem, który jest pięknym, mądrym zwierzęciem. Lisy mają na łapach oraz pysku wibrysy, które pomagają im poruszać się w terenie, także w ciemnościach. Potrafią chować pazury jak koty.

Czytaj także:

Zajrzymy także na mapy pogodowe, sprawdzimy kiedy może pojawić się pierwszy śnieg, będą tez newsy kulturalne, sportowe i muzyczne.

***

Na audycję Najlepszy dzień tygodnia zapraszamy w piątek (30.10) po godz. 6.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na co chorują niedźwiedzie?

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2020 17:50
Niedźwiedzie są jednymi z najbardziej niebezpiecznych zwierząt zamieszkujących nasz kraj. Drapieżniki te potrafią biegać z prędkością 60 km/h, ważą niemal 400 kg i doskonale wspinają się po drzewach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jelenie idą w konkury - dziwne odgłosy to nawoływanie łań

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2020 12:20
Z końcem września i w październiku osoby mieszkające blisko lasu mogą słyszeć donośne ryki rozchodzące się na wiele kilometrów. Przyczyną hałasu są jelenie, które rozpoczynają swój okres godowy zwany rykowiskiem.
rozwiń zwiń