LOGinLAB Tour 2022 - trwa finał zawodów crossfit w Krotoszynie

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2022 15:30
W ten weekend w Krotoszynie nie brakuje sportowych emocji. Wszystko za sprawą finału zawodów crossfit LOGinLAB Tour 2022, który odbywa się pod patronatem Czwórki.
LOGinLAB - finał w Krotoszynie 2022.
LOGinLAB - finał w Krotoszynie 2022.Foto: Piotr Galus/Czwórka

Cykl wakacyjnych zawodów LOGinLAB Tour 2022 rozpoczął się 4 czerwca w Poznaniu. Po zmaganiach we Wrocławiu i nadmorskich Chałupach przyszedł czas na finałowy przystanek cyklu zawodów crossfit. 

W finale zmierzą się najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy. Jak zapowiadają organizatorzy, atrakcji nie zabraknie. Na placu walki będzie można dopingować zespoły startujące w kategoriach MAN+MAN, WOMAN+MAN, a także indywidualnych: amatorskiej SCALED i KIDS.

Dwudniowe zmagania zawodnicy rozpoczęli się od przetarcia treningowego na basenie. - Jak na nasze możliwości poszło nam bardzo dobrze i daliśmy z siebie wszystko - cieszą się Adrian i Maks z drużyny Synergia Sprawności. - Połączenie crossfitu z pływaniem może być męczące, więc wychodząc z wody miałem nogi z waty - przyznaje Adrian. - Ale jesteśmy gotowi na kolejne konkurencje, bo od dawna nastawialiśmy się na ten start. Po etapie "wodnym" uczestnicy zawodów przenieśli się na rynek w Krotoszynie, gdzie - na Arenie Głównej - będą walczyć już do końca weekendu.

LOGinLAB: finał w Krotoszynie - dzień pierwszy [GALERIA] >>>

Posłuchaj
03:48 CZWÓRKA Pasjonauci - loginlab 13.08.2022.mp3 LOGinLAB Tour 2022 - relacja z pierwszego dnia finałowych zmagań (Pasjonauci/Czwórka)

Jak podkreślał w rozmowie z Czwórką organizator zawodów Dawid Kujawski, finał LOGinLAB Tour 2022 zapowiada się atrakcyjnie. - W Krotoszynie organizujemy wyjątkowo zawody dwudniowe i już dziś mogę zapewnić, że będą one bardzo zróżnicowane. Mamy tam piękną trybunę wokół bieżni i arenę na tamtejszym rynku, więc "przetestujemy zawodników" w różnych dyscyplinach - zapowiadał. 


LoginLAB Chałupy 2022 LoginLAB Chałupy 2022

LOGinLAB 2022 w Chałupach >>> zobacz zdjęcia

LOGinLAB Tour 2022 to jedna z największych imprez fitness w kraju. Czwórka będzie na miejscu, a nasi reporterzy będą relacjonować wydarzenie na bieżąco w wiadomościach. 13 sierpnia, w audycji "Pasjonauci" o 11.45, Piotr Galus opowiedział, jaka jest atmosfera i co się dzieje na zawodach. Dzień później, 14 sierpnia, w audycji "Co Was kręci" podsumujemy pierwszy dzień zmagań. Zapytamy o wrażenia zawodników i dowiemy się, co się znajdzie w dalszym programie zawodów. W audycji "4 Bieg", 19 sierpnia, podsumowanie całego letniego cyklu LOGinLab 2022. 

Rynek w Krotoszynie już jest przygotowany na finał LOGinLAB Tour 2022. Rynek w Krotoszynie już jest przygotowany na finał LOGinLAB Tour 2022.

mat.pras/aw

Czytaj także

LOGinLAB Tour 2022 w Chałupach. Sprawdź, co się działo!

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2022 13:30
Zawody LOGinLAB Tour 2022 wystartowały 4 czerwca w Poznaniu. Za nami odsłona w nadmorskich Chałupach. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń