Najlepsze gadżety i samochody 2013

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2014 19:45
Akcja magazynu T3 wystartowała już w listopadzie ubiegłego roku. Rozpoczęto wówczas wielkie podsumowanie i analizowano walory masy różnych gadżetów: aparatów, tabletów, a nawet samochodów.
Audio
  • Plebiscyt magazynu T3 na najlepsze gadżety i samochody 2013 (Czwórka/Czwarty wymiar)
Smartfony i tablety są nam niezbędne w codziennym życiu
Smartfony i tablety są nam niezbędne w codziennym życiuFoto: Glow Images/East News

Zwycięzców plebiscytu wybrali czytelnicy magazynu T3. Okazało się, że na przykład w kategorii smartfonów niekwestionowanym "królem" został HTC One, co jak przyznaje gość "Czwartego wymiaru", jest sporym szokiem. - To firma, która ma duże problemy finansowe, chyli się ku upadkowi - tłumaczy Marcin Kubicki, redaktor naczelny T3. - Każdy sposób marketingowy, którego się chwyta, spala na panewce. Ich produkty są genialne, doskonałe, pierwszoligowej jakości, ale kompletnie się nie sprzedają, bo giną na tle Apple, Samsunga, a nawet Nokii, czy Blackberry.

W kategorii tabletów również zaskoczenie - nie wygrał bowiem iPad, na którego Kubicki stawiał. - iPad Mini nie miał prawa się ludziom znudzić, bo to był nowy produkt, w przystępnej cenie, z fantastycznym systemem operacyjnym - tłumaczy gość Czwórki. - A tymczasem zwycięzcą jest Nexus 7.

Które gadżety zdobyły laury zwycięstwa w pozostałych kategoriach, m.in. Samochody 2013 - dowiecie się z nagrania rozmowy Kuby Marcinowicza z Marcinem Kubickim.

(kd)

Czytaj także

Czy da się dziś żyć bez telefonu komórkowego?

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 17:17
O tym, czy dzisiejsza młodzież potrafi funkcjonować bez smartfonów, tabletów i stałego dostępu do sieci, porozmawiamy we wtorkowe popołudnie w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pochylone głowy - pokolenie znad smartfonów

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 12:00
Technologie zmieniają nasze życie. Wnoszą wiele dobrego, ale też psują kontakty międzyludzkie. Zostaje pytanie czy to wina nowoczesnych wynalazków, czy nas samych, ich użytkowników.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Powstał smartfon, któremu zarysowania są niestraszne

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 19:00
Firma LG wyprodukowała smartfon z zakrzywionym ekranem i zdolnością samoregeneracji. Kiedy urządzenie trafi na nasz rynek?
rozwiń zwiń