Wszystko o psiej fotografii

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 12:55
W cyklu fotograficznym tym razem zajmiemy się naszymi mniejszymi przyjaciółmi. O tym, jak najlepiej fotografować psy, w czwartek w "Czwartym Wymiarze".
Wszystko o psiej fotografii
Foto: sxc.hu

Poza wdzięcznym, zwierzęcym tematem, u Kuby Marcinowicza zagości (jak co czwartek) Marcin Kubicki z magazynu "T3". Michał Matus zaprosi na serwis multimedialny.
Nie zapominamy też o graczach. Kamil Jasieński przygotował kilka ciekawych tematów: zamieszanie wokół gry "Floppy Bird", zapowiedź gry na podstawie serialu "Sons of Anarchy", a także drugiej części cenionej produkcji "Castlevania".
"Czwarty Wymiar" w czwartek 20 lutego od 16.00 do 19.00.

Czytaj także

Zwierzęta to pełnoprawni członkowie rodziny

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 17:15
- Wydaje mi się, że za jakiś czas nikogo nie będzie dziwił, szokował widok ubranego psa, czy też czworonoga towarzyszącego swoim właścicielom w restauracji - mówi Dorota Szulc-Wojtasik, redaktor naczelna miesięcznika "Cztery łapy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe otwarcie czy koniec PS Vita?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 17:44
7 lutego będzie miała miejsce europejska premiera PS Vita drugiej generacji. Czy to ostatnie tchnienie przenośnych konsol?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Nabrdalik: dobre zdjęcie wcale nie musi być ładne

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2014 14:42
- Zdobywam nagrody dość regularnie, a przecież nie to jest moim celem - mówi Maciej Nadbrdalik, który niedawno został wyróżniony w prestiżowym konkursie World Press Photo. - Przyjmuję je z satysfakcją, ale jest to tylko narzędzie pracy. Robię to, by móc być dalej fotografem.
rozwiń zwiń