O gramofonach bez tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2014 17:20
We wtorkowym "Czwartym Wymiarze" przyjrzymy się między innymi gramofonom. Czy rzeczywiście słuchanie muzyki z płyt winylowych to rozkosz nieporównywalna do innych nośników?
O gramofonach bez tajemnic
Foto: Glow Images/East News

Jak działają gramofony? Z czego się składają, jakie mają napędy? Czy winyl to rzeczywiście lepsza jakość niż CD? Materiał Michała Matusa przyniesie wyczerpującą odpowiedź na każde z tych pytań.
Poza tym przyjrzymy się bliżej grze "Football Manager", Kamil Jasieński opowie nam o nowościach ze świata IT i multimediów, a Ania Hardej przedstawi nam ciekawostkę naukową - naprawdę zaskakującą!
Zapraszamy na "Czwarty Wymiar" we wtorek 4 marca od 16.00 do 19.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka gry wideo multimedia

Czytaj także

Najważniejszy w życiu staje się... smartfon

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 14:48
W marcu stało się jasne, że Polacy skutecznie przyswoili sobie wiedzę na temat nowych mediów oraz docenili korzyści płynące z serwisów społecznościowych. Do tego stopnia, że część z nas nie wyobraża sobie życia bez nich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdzie leży granica między rzeczywistością realną i wirtualną?

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 17:50
Codziennie pada kolejny rekord sprzedaży. Grę, w której każdy z nas może wcielić się w bezwzględnego bandytę, kupiło trzynaście milionów ludzi. W Polsce aż sześćdziesiąt tysięcy. To fani. A przeciwnicy tego typu gier, przekonują, że zabawa w zło, może nas uczynić złymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe otwarcie czy koniec PS Vita?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 17:44
7 lutego będzie miała miejsce europejska premiera PS Vita drugiej generacji. Czy to ostatnie tchnienie przenośnych konsol?
rozwiń zwiń