Berlińskie targi IFA bez sensacji

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 19:08
Na początku września w Berlinie odbyły się targi elektroniczne IFA 2014. Jest to jedno z największych regularnie się odbywających wydarzeń dla specjalistów i fanów branży, a o jego tegorocznej edycji opowiedział Marcin Kubicki z magazynu "T3".
Audio
  • Elektroniczne targi IFA 2014 nie przyniosły większego przełomu w branży (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Zamiast karta można płacić smartfonem albo tabletem.
Zamiast karta można płacić smartfonem albo tabletem.Foto: Glow Images/East News

W poprzednim roku największą rewelacją były projekty super nowoczesnych telewizorów z przekrzywionym ekranem. - Teraz obyło się bez wielkich sensacji i niespodzianek. Nie zostało zaprezentowane nic takiego, co rzeczywiście wniesie nową wartość do naszego życia codziennego - skwitował Kubicki.
Wiele zamieszania związanego było z premierą nowego telefonu firmy Samsung. - Wiele osób, które były na tych targach, rzeczywiście wspominało o tym jako o największym wydarzeniu. Rzeczywiście mamy w tym telefonie lekko zagięty ekran, ale to tak naprawdę nie jest duża sensacja. Bardziej się mówi o tym, że go pokazano, niż o funkcjach i zmianach, jakie przyniesie. Ta innowacyjność nie jest bowiem szczególna - przekonywał stały gość "Czwartego Wymiaru" .
PRZECZYTAJ TEŻ: Tablety, netbooki i inne szkolne gadżety

Co w związku z tym było rzeczywiście największym wydarzeniem targów IFA? Czy po berlińskim spotkaniu gigantów przemysłu elektronicznego można wyciągnąć wnioski na temat przyszłości branży? O tym w nagraniu audycji.
ac, mp

Czytaj także

Gadżety na wakacje. Co zabrać? [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 19:40
- Laptop, tablet, kamera, aparat, mnóstwo kabli, konsola - te wszystkie rzeczy miałem ze sobą na poprzednich wakacjach - przyznał Marcin Kubicki, redaktor naczelny magazynu "T3".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wybrać właściwą nawigację GPS?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 19:28
Wydawać by się mogło, że współcześnie wakacyjna podróż autem to sama przyjemność. Ilość dostępnych na rynku systemów nawigacji samochodowej GPS, może przyprawić o ból głowy. Szkopuł w tym, że często ta ilość nie idzie w parze z jakością.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Początek Gamescom 2014 bez rewelacji

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2014 19:20
Właśnie rozpoczęły się targi Gamescom, jedna z największych światowych imprez poświęcona grom komputerowym. Wydarzenie potrwa do 17 sierpnia, a tym, co w jego trakcie czeka nas najciekawszego rozmawiali Kamil Jasieński i Marcin Kubicki z magazynu "T3".
rozwiń zwiń