X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Poznaj przepis na idealną wizytówkę

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2012 17:50
- Warto zrobić sobie wizytówkę, by być rozpoznawalnym w sieci, odróżnić się od innych i zrealizować cel, który sobie postawimy – mówi Janusz Wierzbicki, niezależny ekspert edukacyjny.
Audio

Wizytówka w sieci to krótka informacja, którą publikujemy w internecie, żeby się nią pochwalić. Cele są różnorodne – to może być promowanie własnej osoby, poszukiwanie pracy, drugiej połówki, czy pozyskiwanie nowych współpracowników. - Odrębna strona internetowa jest wygodniejsza w obsłudze, zdecydowanie łatwiej utrzymać aktualne informacje o sobie w jednym miejscu niż w wielu - podkreśla zalety wizytówek Janusz Wierzbicki. A gdy ktoś ma rozbudowane portfolio i życiorys zawodowy łatwiej mu na takiej stronie wyeksponować największe osiągnięcia i zalety.

- Warto się zastanowić, co publikujemy. Jeżeli publikujemy zdjęcia, unikajmy takich, które mogą nas zidentyfikować: nasze mieszkanie, terminy urlopu - wylicza nasz ekspert sposoby na zachowanie bezpieczeństwa wizytówki w sieci. Przepis na idealną wizytówkę to zdaniem gościa Czwórki: prosta strona, wyjątkowa treść, dobrze jest być też w jakiś sposób oryginalnym, ale nie zapominać przy tym o grupie, do której kierujemy naszą wizytówkę.

O programach, które pomogą nam zrobić efektowną wizytówkę w sieci oraz ile to kosztuje, dowiesz się więcej słuchając całej rozmowy w "Czwartym wymiarze" - 27 stycznia 2012.

(ed)Zobacz więcej na temat: internet mieszkanie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak stworzyć dobrą, przejrzystą i… działającą stronę internetową?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2011 18:49
To, że stronę internetową warto mieć, jest oczywiste. – To najlepszy sposów, by pokazać się w Internecie – mówi Rafal Madycki z frmy Microsoft. - Dziś dostępne są na rynku sposoby na to, by nawet laik był w stanie stworzyć swój własny zakątek w sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie tylko pracodawcy prześwietlają kandydatów do pracy

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 17:12
Kandydaci także szukają informacji o pracodawcach - w biuletynach informacyjnych firm, wśród znajomych, w internecie, na portalach społecznościowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strona internetowa dla każdego

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 18:48
Zbudowanie dobrej strony internetowej często wydaje się dużym przedsięwzięciem i wyzwaniem. Nawet najbardziej skomplikowane technologie można jednak łatwo okiełznać z pomocą dobrych narzędzi.
rozwiń zwiń