Zajawkowe modele konsol do gier

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 13:00
Użytkownicy tych maszynek do grania, coraz chętniej prześcigają się w pomysłowych modyfikacjach ich wyglądu. Konsola spersonalizowana grafikami z ulubionej gry wzbudza w graczach dodatkowe emocje.
Audio

Jeżeli chodzi modyfikacje konsoli, to dominuje xBox, który chętnie wypuszcza kolekcjonerskie edycje swoich urządzeń. Ostatnio na rynku pojawiła się wersja, która przyprawiła o rumieńce fanów "Gwiezdnych wojen".

- xBox stworzył konsolę, która nawiązuje do kultowego robota r2d2 i nie skończyło się jedynie na designie - opowiadał Paweł Kamiński z portalu technologie.gazeta.pl. - Urządzenie wydaje też dźwięki jak ten robot. Na przykład kiedy ją włączamy, albo wysuwamy kieszeń płyty - wyjaśniał.

Konstrukcja xBoxa sprawia, że fani sami mogą odpicować swoją konsolę, ponieważ jej panel przedni jest wymienny. – Można zdjąć ten kawałek plastiku i założyć tam każdy inny, dlatego w sprzedaży znalazły się przerobione panele pomalowane w motywy z różnych gier i to jest najczęstsza modyfikacja - opowiadał Kamiński.

Producenci laptopów nie pozostają w tyle. Powstają komputery inspirowane markami samochodów. Więcej na ten temat dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Czytaj także

Sezon na tanie tablety

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 19:00
Ile są naprawdę warte i do czego się nadają? Sprawdziliśmy to w "Czwartym Wymiarze" - teraz Ty sprawdź efekty testów!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Człowiek, który wymyślił Ferrari California

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 14:00
- Najlepszy sposób przewidywania przyszłości, to ją tworzyć - mówi w Czwórce projektant Janusz Kaniewski. - Jeśli coś mi się nie podoba w moim otoczeniu, po prostu zmieniam to.
rozwiń zwiń